5 Slotlu Efsun Botu (Almanca & Türkçe Çeviri) (Videolu,Resimli,Yazılı Anlatım)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Grafiker
Emekli Üye
Yazar
Bu efsun botu Almanca ve Türkçe'ye çevirince bot calısmıyor hata veriyor ama Almanca olarak her serverde calısıyor. Almanca kelimelerin Türkçe çevirisi rar'ın içinde mevcut...

5 slotlu ve hız bakımından en ideali , hızı aşırı oldugu için buldugu efsunda duramayan tarzda degil. Acele etmeden daha saglıklı efsununuzu yapabilirsiniz..

# Videolu Anlatım #

# Yazılı Anlatım #
- Oynadıgınız oyun acık olsun (karakterede giriş yapın)
- İndirdiginiz rar'ın içinde "ProcessHacker 2.25 Setup" klasörü içinde "ProcessHacker 2.25 Setup.exe" calıstırıp kuruyoruz.
- Kurulum bittikten sonra kurdugunuz masaüstüne kısayolu olan "Process Hacker 2.exe" açıyoruz.
- Oynadıgınız oyunun adına sag tıklayıp "Miscellaneous > Inject DLL..." tıklayıp karsımıza cıkan sayfadan indirdiginiz rar'ın içindeki "Efsun Botu > Ultimate-Tool.dll" Tıklayıp Acıyoruz (Resimli Anlatım 1.İşlem ve 2.İşlemde Mevcut)
- Tekrar karsımıza bir sayfa cıkacak ve burdan "Switch-Bot" tıklıyoruz... (Resimli Anlatım 3.İşlemde Mevcut)
- "Slot #1 > Slot #2 > Slot #3 > Slot #4 > Slot #5" sekmelerinden istedigimiz efsunu seçip seçtigimiz efsunun yanındaki kucuk kutucuga "1" yaziyoruz. Daha sonra "Optionen" sekmesinden "Sleep-Zeit in ms: 0" yapıyoruz. (Resimli Anlatım 4. İşlemde Mevcut)
- "Slot #1 > Slot #2 > Slot #3 > Slot #4 > Slot #5" sekmelerinden tek tek "Starten" basıp efsununuz degismeye baslayacak ve buldugunda size buldugunu belirtecek (Resimli Anlatım 5. İşlemde Mevcut)

# Resimli Anlatım #
1copydel.jpg

2copywz.jpg

3copyp.jpg

4copyxz.jpg

5copyw.jpg

# Videolu Kanıt #

tsck.png

NOT : Patch koruması olan serverda çalışmıyor

RapidShare :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Virus Total :

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:

Whistle

Ruhsuz Filozof
Site yetkilisi
Admin
Geliştirici
Yardımsever Üye
tkmt2de çalışıyormudur acaba
bak bu videoda adam çalıştırmış :D

adam tam bi profesyonel
bu arada paylaşım için teşekkür ederim :)

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Grafiker
Emekli Üye
Yazar
Konu içerigi , linkler , videolar güncellendi.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.