5 saniye de oyuna girmek, 1 saniye de harita değiştirmek..

normal psm mi bu yoksa kendin mi düzenledin

Merhabalar,

Niyetim yoktu mesaj bırakmaya, ancak gerçek sistemin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını göstermek istedim.

- Amaç: İstemciyi kapattıktan sonra ilk açılışta gelen load data yani, data intrusion kaldırmaktır. DI- Yüklendikten sonra bunu bu optimizasyon olmadan zaten ymir'de sağlamış :)

Kırıntılarla bir yerlere ulaşmaya çalışan kelimede geliştirici maalesef bu insanlar.

Bu foruma: Bir kaç sıklet iş yüküm azaldıktan sonra, aynısı olmasa da daha mantıklı bir sistemi siz değerli MMOTUTKUNLARI topluluğuna ücretsiz bir şekilde sağlayacağım.

Keyifli forumlar.

Ya boş yapma ya, engelliyorum seni. Hiç uğraşamam vallahi..

Merhabalar,

Niyetim yoktu mesaj bırakmaya, ancak gerçek sistemin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını göstermek istedim.

- Amaç: İstemciyi kapattıktan sonra ilk açılışta gelen load data yani, data intrusion kaldırmaktır. DI- Yüklendikten sonra bunu bu optimizasyon olmadan zaten ymir'de sağlamış :)

Kırıntılarla bir yerlere ulaşmaya çalışan kelimede geliştirici maalesef bu insanlar.

Bu foruma: Bir kaç sıklet iş yüküm azaldıktan sonra, aynısı olmasa da daha mantıklı bir sistemi siz değerli MMOTUTKUNLARI topluluğuna ücretsiz bir şekilde sağlayacağım.

Keyifli forumlar.

Hahaha dhdhd ulan overfall ben sana verdim bayıldın resmen taptın bana files için hazır kurulu olan dosyayı kendi yapmiş gibi server info düzenlemeyi bilmezsin sen inkar etme xbddhhd
Ya boş yapma ya, engelliyorum seni. Hiç uğraşamam vallahi..
Hahah en iyisi dostum böyle insanlarla uğraşma dhdhd

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Geri