Çözüldü 40K Files nedir ne demektir?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kaptan Yosun

Discord: kaptanyosun
Premium Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, Metin2 geliştiriciliğine giriş yapmak istiyorum, ancak Questlerin, sistemlerin öncesinde derlemem gereken kaynak dosyalar hakkında kafam karışık... Sanırım en iyi ve en çok tercih edilen kaynak 40K, fakat bu 40K neyin nesidir? Tamamen en baştan kendi filesimizi derlemek istersek bu 40K kaynağı nereden buluruz?

Bu video 2 sene önce yüklenmiş, bu yüzden dosyaların güncelliği konusunda emin olamadım ve daha güncel bir kaynak kodu var mı sormak istedim...

Çözüm
Merhabalar, Metin2 geliştiriciliğine giriş yapmak istiyorum, ancak Questlerin, sistemlerin öncesinde derlemem gereken kaynak dosyalar hakkında kafam karışık... Sanırım en iyi ve en çok tercih edilen kaynak 40K, fakat bu 40K neyin nesidir? Tamamen en baştan kendi filesimizi derlemek istersek bu 40K kaynağı nereden buluruz?

Bu video 2 sene önce yüklenmiş, bu yüzden dosyaların güncelliği konusunda emin olamadım ve daha güncel bir kaynak kodu var mı sormak istedim...

Game ve DB Dosyalarının versiyonudur. +40k game'lerde sourceleri olduğu için manuel olarak istediğin sistemleri ekleyebiliyor, hatta bilgi ve tecrüben fazla ise kendine özel sistemler de kodlayıp filesa uyarlayabiliyorsun. Örnek vericek olursam...

Game ve DB Dosyalarının versiyonudur. +40k game'lerde sourceleri olduğu için manuel olarak istediğin sistemleri ekleyebiliyor, hatta bilgi ve tecrüben fazla ise kendine özel sistemler de kodlayıp filesa uyarlayabiliyorsun. Örnek vericek olursam 4 envanter sistemi sadece +40k fileslarda çalışmaktadır.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri