1-99'UN KALBİ STERİASMT2 YAZ'IN İLK HAFTASI 2 HAZİRAN'DA KAPILARINI AÇIYOR.

canbuluttt007

STERİASMT2 YAZ AYININ GÜLÜ OLACAK
Üye
Ticaret Puanı
0
Server Adı
SteriasMt2
Web Sitesi
https://tanitim.steriasmt2.com/
Açılış Tarihi
2 Haziran 2023
Zorluk
Zor
Level Aralığı
1~99
d1m834.gif

BİZ KİMİZ ?

Senelerdir sektörün içerisinde yer alan sayısız başarılı projeye imza atmıştır. Yeni projemizde bir çok youtuber, Türkiyenin en çok ziyaret edilen metin2 ilan ve forum siteleri facebook grup reklamları discord çekilişleri ve bir çok platformda yer alan sponsorlu reklamlarımız ile karşınızda olacağız. Sizler de sürekli aynı alt yapı ile bir birinin kopyası olan oyunları bir kenara koyarak keyifli kaliteli ve yeni bir alt yapı ile 02 Haziranda eğlencenin dibine vurmak ister misin ? haydi durma hemen bize katıl ve yerini al!

Diğer Sezonlarımızda ne yaptık ? Birinci, ikinci ve üçüncü sezonda farklı bir isimle yüksek oyuncu kitlemiz ile açılış gerçekleştirdik ardından yapılan turnuvalarda ödüller eksiksiz sahiplerine iletildi açılış anına ait görüntüler ve turnuvalar sonrasındaki ödül gönderimlerine ait bir çok görsel ve video facebook sayfamızda bulunmaktadır önceki sezonlarımızda bize güvenenler yanılmadı bu fırsatı kaçırma 4.Sezonda farklı bir isim ve yapı ile aramızda ol.

Dördüncü Sezonda Ne Gibi Değişikliklere Gittik? Oyunumuza yeni üretimler ve haritalar ekledik. İlk itemi sen yap değerli eşyalar kazan sistemi ile rekabete renk kattık WS turnuvası Lonca turnuvası Ronark etkinlikleri ve düzenli event takvimiz ile oyuncularımıza keyifli dakikalar sunmaya hazırız.

Genel Oyun Yapımınız Nedir? 1-99 level emek yapımız ile sizlere eğlenceli bir oyun imkanı sunuyoruz, 1-99'un 2008-2012 anılarınızın canlanacagı sohbet ve muhabbetin bol oldugu hem emek hem farm ile canınız sıkılmadan üretim nesnenelerinde abartıya kaçmayarak ve sadeliği koruyarak gerekli nesnelerin üretimlerini aktif hale getirdik.

Ödül Havuzunuz Nedir? Binlerce TL'lik ödül havumuzla sizlerle olacağız lonca turnuvası ws turnuvası ve discord çekilişleri ödül miktarı ve turnuva detayları için discord adresimize katılıp ilgili odayı kontrol edebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

GENEL TANITIM

1-99 LEVEL ARALIĞI
EMEK SERVER YAPISI
SİMYA-KUŞAK-LYCAN YOK
KOSTÜM EFSUNLAMA YOK
PVM EFSUN SİSTEMİ
ÜNVAN SİSTEMİ
DERECE SİSTEMİ
KADİM EFSUN NESNESİ
GELİŞMİŞ OYUN SEÇENEKLERİ
SANDIK AYNASI SİSTEMİ
ZİNDAN GERİ DÖNÜŞ SİSTEMİ
GELİŞMİŞ EFSUN BOTU
GELİŞMİŞ K ENVANTERİ
BOSS SIRALAMA SİSTEMİ
GELİŞMİŞ OFFLINE SHOP
BOSS SİSTEMİ
NESNE ARAMA SİSTEMİ
RONARK ETKİNLİĞİ
UZAKTAN NPC SİSTEMİ
HIZLI BK VE RUHTAŞI
TİCARET LOG SİSTEMİ
ESKİ 3 TAŞ SİSTEMİ

2 HAZİRAN CUMA GÜNÜ SAAT 21:00'DA GÖRÜŞMEK ÜZERE
TANITIM SİTEMİZE HAREKETLİ BANNER'A TIKLAYARAK GİDEBİLİRSİNİZ.

Geri