Steam oyunlarının başarımlarını kolay yoldan kazanma | MMO Tutkunları
Sitemize reklam vermek isterseniz @Whistle'a özel mesaj atabilir veya mmotutkunlarii@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz..
 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

  Duyuruyu Kapat
 3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Siz de güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
  Duyuruyu Kapat
 4. Merhaba Ziyaretçi,
  Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
  Detaylar: Moderatör Alımları İçin Tıklayınız
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
Sitemiz hakkında sizlerin görüşünü alabilmek için birkaç soru sormak istiyoruz. Bu sorulara yanıt vermek isterseniz tıklayınız

Steam oyunlarının başarımlarını kolay yoldan kazanma 2017-01-14

Steam başarım Manager

 1. Enver A
  Program kullanımı çok basit.
  ilk olarak steamı açıyoruz. Ve daha sonra indirdigimiz dosyayı çalıştırıyoruz.
  Karşınıza "Resim 1"deki gibi ekran gelicektir. Oradan hangi oyun sizde yüklü ise o oyuna tıklıyoruz ve "Resim 2"deki gibi ekran gelicektir.
  Oradan tüm başarımları kendinize eklemek istiyorsanız "Kırmızı yuvarlakdaki kısa tıklıyoruz. Kaydetmek için ise "Mavi yuvarlakdaki kısma yani "STORE" yazısına tıklıyoruz.Artık orada seçtiginiz tüm başarımlar sizde olacaktır.
  [​IMG]

Son Yorumlar ve Değerlendirmeler

 1. Kyknos
  Kyknos
  5/5,
  Versiyon: 2017-01-14
  çalışıyor hala
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.