Çözüldü Zırh ve İtem Modellerini Nasıl Yükleriz?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

Reis63

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selam Aleyküm
Bilişimden alınan Filese elimizde olan zırh silah pet modellerini nasıl yükleyebiliriz ?

Çözüm
Bu videoda nasıl ekleneceğini anlattıydım.

Mob içinde bu;

Mob videosunda modelleme yapmayı anlatmadım. Sadece nasıl ekleneceğini anlattım. Forumlarda zaten yeni item ve moblar paylaşılıyor. :)
Bu videoda nasıl ekleneceğini anlattıydım.

Mob içinde bu;

Mob videosunda modelleme yapmayı anlatmadım. Sadece nasıl ekleneceğini anlattım. Forumlarda zaten yeni item ve moblar paylaşılıyor. :)

Çözüm
cevapladıgınız için teşekkür ederim
kanalınıza yüklediginiz bütün geliştirici videolar şuan pc de mevcut birde videoların yazılı anlatımı olsa çok iyi olmaz mı
ayrıca pack dosyalarını filizella dan pc ye yüklemem mi lazım

cevapladıgınız için teşekkür ederim
kanalınıza yüklediginiz bütün geliştirici videolar şuan pc de mevcut birde videoların yazılı anlatımı olsa çok iyi olmaz mı
ayrıca pack dosyalarını filizella dan pc ye yüklemem mi lazım
Her videonun yazılımı anlatımı yok ne yazık ki. Yazılı anlatım uğraştırır fakat sitemizde yeni item ekleme gibi yazılı rehberlerde mevcut. Mobları eklerken filezillaya attığımız dosyalar var. Onlar mobların hareketi ile ilgili zaman değerlerini tutuyor. Packları gene bilgisayarında packlara atacaksın. Videoda detaylıca anlatıyorum zaten. Bu arada videoları indirdiniz mi siz? :)

Metin2 Geliştirme Bölümüne Açılan Tüm Rehber Konuları
Metin2 Geliştirici Eğitimi Bölüm 1: İndirilmesi Gereken Programlar ve Dosyalar

Geri