Çözüldü Zırh Giyildiğinde Karakter Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Yusty

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Şöyle bir sorunum ve sorum var. Sadece sura karakterinde başıma geldi bu olay Kara Büyü Zırhı ve Aura Taş Zırhı giyince karakter aşağıdaki resimdeki gibi oluyor ne yapmalıyım?
1.png

Çözüm
Enteresan bir şekilde sorunu çözdüm. Teşekkür ederim. @Whistle Sorun Sv'ye 6. DANSIN eklenmesiymiş. Dans Hareketinden dolayı zırh gözükmesini devre dışı bırakmış. Çözümü şöyle yaptım. Filesiniz/pack/metin2_patch_dance.eix ve Filesiniz/pack/metin2_patch_dance.epk dosyalarını SİLİYORSUNUZ sorun çözülüyor. Özellikle diğer dans şekillerini de denedim sorun çıkmadı.
syserr.txt dosyasında hangi dosyayı bulamadığını yazar. Model hatası kısaca. Giydiğin zırhın modeli packde yok.

Şunu da eklemek istiyorum bayan karakterde giyince sorun olmuyor ama sadece erkek karaktere özgü bir hata bu.

gr2 dosyalarını da göstermesi lazım. Bulamadığı ile ilgili hangi zırhı giydiniz? Client debug modunda mı?

Sura erkek karakterde Kara Büyü Zırhı, Aura Taş Zırh ve sonradan başka zırh ekledim onda da aynı sorun oldu fakat bayan karakterde bunların hepsi gözüktü.

pc2 ve pc dosyalarına ayrı ayrı ekleyecekseniz. Bu hatanın sebebi modeli görememesi. Yada kullandığınız model granny sürümü ile uyumsuzda olabilir.

Enteresan bir şekilde sorunu çözdüm. Teşekkür ederim. @Whistle Sorun Sv'ye 6. DANSIN eklenmesiymiş. Dans Hareketinden dolayı zırh gözükmesini devre dışı bırakmış. Çözümü şöyle yaptım. Filesiniz/pack/metin2_patch_dance.eix ve Filesiniz/pack/metin2_patch_dance.epk dosyalarını SİLİYORSUNUZ sorun çözülüyor. Özellikle diğer dans şekillerini de denedim sorun çıkmadı.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri