Çözüldü Zırh Eklerken İtem_Proto Bulamama Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

reddarkbule

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
ARKADAŞLAR ELİMDE Bİ FİLES VAR BU FİLESİN İÇERİSİNDE İTEM_PROTO DİYE BİSEY BULAMADIM BÜTÜN KLASÖRLERE TEK TEK GİRDİM İTEM LİST BULDUM FAKAT İTEM PROTOYU BULAMADIM BİRİ YARDIM ETSİN LÜTFEN. LOCALE DE DEGİL ROOT/DATA/İTEM İÇERİSİNDE İTEMLİST VAR İÇERİSİNDE BAŞKA DOSYALARDA VAR PROTOS VAR AMA İÇİNDE TR ADLI DOSYALAR VAR BUNLARI AÇMAYIDA BAŞARIP İÇİNE BAKAMADIM İÇERİSİNDE Mİ SİZDE NASIL AÇABİLİRİM. ACİL LÜTFEN BİRİ BANA YARDIM EDEBİLİR Mİ TAKILDIM DESTEK GEREK

Dosya Eklentileri

• 1.PNG
    1.PNG
    3,3 KB · Gösterim: 54
  • 2.PNG
    2.PNG
    38,7 KB · Gösterim: 56
  • 3.PNG
    3.PNG
    12,1 KB · Gösterim: 58
  • 4.PNG
    4.PNG
    17,6 KB · Gösterim: 60
Çözüm
tr,en vs. İsimli protoların aynısı muhtemelen FTP üzerinde de vardır. Filesi kullandığın dile göre FTP de ki protoya ve item_names.txt e eklemeni yapabilirsin. Muhtemelen ftp de ki isimleri item_proto_tr.txt ve item_names_tr.txt gibidir. Veya benzeri.. Bunlara eklemeni yaptıktan sonra masaüstüne indir ve isimlerinin sonundaki _tr kısmını silip tekrar adlandır,(item_names.txt ve item_proto.txt olacak) son olarak ikisini tutup dump_proto üzerine sürükle. Kapatma işlemi bitince oluşan item_proto dosyasının adını tr olarak değiştirip o pack klasöründeki ile değiştir.
tr,en vs. İsimli protoların aynısı muhtemelen FTP üzerinde de vardır. Filesi kullandığın dile göre FTP de ki protoya ve item_names.txt e eklemeni yapabilirsin. Muhtemelen ftp de ki isimleri item_proto_tr.txt ve item_names_tr.txt gibidir. Veya benzeri.. Bunlara eklemeni yaptıktan sonra masaüstüne indir ve isimlerinin sonundaki _tr kısmını silip tekrar adlandır,(item_names.txt ve item_proto.txt olacak) son olarak ikisini tutup dump_proto üzerine sürükle. Kapatma işlemi bitince oluşan item_proto dosyasının adını tr olarak değiştirip o pack klasöründeki ile değiştir.

Çözüm
tşk ederim gamenin içinde buldum dediğin gibi

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri