Duyuru Yeni Ödül Puanları!

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Merhaba arkadaşlar,
Foruma eklenen yeni ödüller şunlardır;
  • Facebook İlişkilendirmesi: Hesabınıza facebook hesabınıza eklerseniz 10 ödül puanı verir.
  • Twitter İlişkilendirmesi: Hesabınızı twitter hesabınıza eklerseniz 10 ödül puanı verir.
  • Google İlişkilendirmesi: Hesabınızı google hesabınıza eklerseniz 10 ödül puanı verir.
  • Github İlişkilendirmesi: Hesabınızı github'a bağlarsanız 10 ödül puanı verir.
  • Premium Üye: Premium üye olduğunuzda 20 ödül puanı verir. Premium almak için: MMO Tutkunları Premium Üyelik Satışları Başlamıştır
Ödül Sistemi Nedir?
O zaman seni buraya alalım :) : Duyuru : - Ödül Sisteminde Yenilik (Ödül Sistemi Nedir?)

Bu yeni gelen Ödül Puanları ile forum imparatoru rütbesinde bir değişiklik oldu mu?
Hayır bunlar ekstra olarak alabileceğiniz ödüllerdir. Bunları almayıp diğer tüm ödül puanları alırsanız en son kullanıcı basamağını elde edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hadi ya :D Olmak isterdim aslında. Hayırlısı diyelim forum için o zaman. Bu facebook olaylarıda güzel olmuş :rolleyes:
Vıp yazıyor işte sadece :D Başka bir +sı filan yok. Normalde VIP'larda reklamlarda gözükmüyor ama zaten sitede reklamlar da yok :zuhaha:

Vıp yazıyor işte sadece :D Başka bir +sı filan yok. Normalde VIP'larda reklamlarda gözükmüyor ama zaten sitede reklamlar da yok :zuhaha:
+ sını boşver Eray abi "VİP UYE". Güzel duruyor yav :bigdance2:
Erayın anlamadığı kısım VIP üyelik sistemi bağış sistemi gibi işler amaç forum'un kalkınmasına destek olmaktır tabi bunun yanında ufak tefek 1-2 artısıda var...VIP tagı ve reklam durumları gibi...

@StarkTR Kardeşim birşey soracağım? şuan Paypal olan ilişkisini Türkiye ile irtibatı kestiler :( ve A.B.D ile çalışıyor ordaki işlem eğer düşünüyorsanız ki :rolleyes: başka ön ödemeli kart veya kredi kartı da olabilir siz düşüneceğiniz bağlıdır. koyacakmısınız ? diye sorum oldu. :) teşekkür ederim sağolun. :D

@hido06 Kupon sistemi ekledim. Bazı platformlarla anlaşabilirsek oradan satılığa sunacağız. Hem daha fazla ödeme seçeneği de sunar. ;)

Son düzenleme:
@Whistle Anladım kardeşim teşekkür ederim sağol, ve nezaman olacak bu sorunlar ortadan kalkması için ve kuponları görebilme imkanımız varmı? diyecektim :)

Geri