Yardım yeni bir sorun client ve game uyuşmazlığı

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

uqursen

Üye
Üye
merhaba anladığım kadarıyla client ile gama uyuşmuyor sadece market npc itemleri safra olarak yada görülmüyor çözüm olarak ne gibi bir yol izlemem gerekir acaba yardımcı olurmusunuz.

Bu konuda pek fikrim yok onun bir sürü nedeni olabilir. Protolar, kaynak kodu hataları. Bence sen başka bir files bul. Kaç gündür uğraşıyorsun. :(

konularınıza baktım fakat 40k çıkardığınız bütün filesları dağıtmışsınız ben dağıltılmasını istemiyorum bunuda size söyleyip kalbinizi kırmak istemedim söylettiniz ama malesef canım kardeşim..
Ben size 2 yol bildiğimi söylemedim çünkü bana birşey söylemediniz :)

2 Yol biliyorum ;

1.yol item protoya zarar veriyor. Ve herşeyi safraya çeviriyor fakat files 40k ya çıkıyor.

2. yol orjinal olarak files 40k ya çıkıyor. Artı olarak item proto hasar görmüyor.

Sen metin2 hero 40k daki yorumları okuyupta aaa bu sadece zarar veren yöntemi biliyor. Çok yanlış düşünmüşsün be kardeşim :)

Benim kalbim birisi birşey söyledi diye kolay kolay kırılmaz ben size burada yardımcı olmaya çalışıyorum.
Eğer sorun buysa 2. yolu söylerdim :)

Benim çünkü yapamadığım hiçbirşey yoktur ;)

Ben size 2 yol bildiğimi söylemedim çünkü bana birşey söylemediniz :)

2 Yol biliyorum ;

1.yol item protoya zarar veriyor. Ve herşeyi safraya çeviriyor fakat files 40k ya çıkıyor.

2. yol orjinal olarak files 40k ya çıkıyor. Artı olarak item proto hasar görmüyor.

Sen metin2 hero 40k daki yorumları okuyupta aaa bu sadece zarar veren yöntemi biliyor. Çok yanlış düşünmüşsün be kardeşim :)

Benim kalbim birisi birşey söyledi diye kolay kolay kırılmaz ben size burada yardımcı olmaya çalışıyorum.
Eğer sorun buysa 2. yolu söylerdim :)

Benim çünkü yapamadığım hiçbirşey yoktur ;)

bana team ile yardım edebilirmisiniz?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri