Windows 10 Devoloper (Tech Preview) Full İndir

ByAsya

Üye
Üye
290x195win10generic.jpg

Bu yazımda Microsoftun yeni yazılımı Windows 10 dan bahsedeceğim. Microsoft Windows 7 sürümündeki desteğini çekti. Daha önce windows 8i piyasaya süren Microsoft Windows 9 beklenirken farklı bir atak yapıp Windows 10’u piyasaya sürdü. Bu hamlenin yankıları sürerken bizlerde sizler için windows 10 serisinin full ve türkçe versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu sürüm deneme amaçlı olup, final sürümü çıkar çıkmaz buradan yayınlanacaktır.
windows-10-indir.png

Boyut:4-gb
Sıkıştırma: Rar
Product key: NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR
======================================================
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

İndirip kursam mı ya. Çok merak ediyorum acaba nasıl olmuş diye. :) Fakat verilerimi kaybetmekte istemem gerçi. :oops:

D diskine veya harici diske atarsan veriler sende kalır. ;)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
D diskine veya harici diske atarsan veriler sende kalır. ;)
Harici diskim yok. :) Biraz daha gelişsin elimdeki işletim sistemiyle güncelllerim. Bi kaç özelliği hoşuma gitti. :)
Windows 10 ile ilgili biraz araştırma yaptığımda ise kullanıcıların isteğine göre şekillendirdiklerini gördüm. Yani devoloper sürümü yayınlanmıştı onu inceleyerek gördüğün hatalar, grafik arayüzünde değişmesi istediğin şeyleri Microsoft'a bildirince hatalar düzeltilir fakat arayüzdeki değişiklikler için büyük bi talep gerekiyor. :) Ne diyelim Windows 8.1 bana kalırsa başarılı bir işletim sistemiydi, Windows 10'da öyle olacağa benziyor. ;)

Geri