Duyuru Steam Entegrasyonu

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
Sitemizde artık Steam hesabınızla üye olurken mevcut üyeliğinize de Steam hesabınıza bağlayabilecekseniz.
Bunun ne gibi bir artıları var?

• Profilinizde Steam'da online olup olmadığınızı,
  • Steam'da hangi oyunları oynadığınızı,
  • Takip ettiğiniz kişilerin Steam profilini görebilirsiniz.
  • Forum üyelerinin en çok hangi oyuna sahip olduğunu
  • Forum üyelerinin en çok hangi oyunu oynadıklarını
  • Forum üyelerinin son günlerde en çok hangi oyunu oynadıkları

Steam hesabınızdaki veriler Steam'ın geliştiricilere sunmuş olduğu özellikler ile alınmaktadır.

Sitemizde Steam'da kimin ne kadar vakit geçirdiğini öğrenmek için ise;
En Çok Aktif Steam Kullanıcıları | MMO Tutkunları

Sizde Steam hesabınızı, MMO Tutkunları hesabına entegre etmek için;
http://www.mmotutkunlari.com/hesap/hesap-iliskilendirme

Son düzenleme:
Baya bi süredir aklımda olan şeydi. Fakat Steam web apisi vermek için illa 5 $’lık alışveriş yapmamı istiyordu. Bende sevdiğim oyun indirime girince en iyisi alayım dedim. :) Hem bu güzel özelliğide kullanabilmiş olacağız..
Şimdiden hayırlı olsun. :D

Baya bi süredir aklımda olan şeydi. Fakat Steam web apisi vermek için illa 5 $’lık alışveriş yapmamı istiyordu. Bende sevdiğim oyun indirime girince en iyisi alayım dedim. :) Hem bu güzel özelliğide kullanabilmiş olacağız..
Benim hesabı verirdim sana dert ettiğin şeye. :D

Güzel bir eklenti olmuş...Hatta geç bile kalmışız diyebilirim :)

Eline sağlık

Güzel bir eklenti olmuş...Hatta geç bile kalmışız diyebilirim :)

Eline sağlık
Uzun süredir aklımdaydı. Fakat gecikme nedenini açıkladım. :)

Keyif aldığım oyun bu. Zaten oyun oynayan birisi değilim. Seneler önce cracklisini oynamıştım. Arma 3’ün tüm paketlerini mi aldın ne yaptın. Yönetim panelinden oyunlara baktım Arma3 sıralanmış. :D

Keyif aldığım oyun bu. Zaten oyun oynayan birisi değilim. Seneler önce cracklisini oynamıştım. Arma 3’ün tüm paketlerini mi aldın ne yaptın. Yönetim panelinden oyunlara baktım Arma3 sıralanmış. :D

yok arma 3 + arma 3 apex + 2 tane dlc de kendisi veriyor zaten

Geri