Soru - Cevaplar Önekleri Hakkında

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bu bölümün önemini gayet iyi biliyoruz. Kullanıcıların bilgi alış - verişi, yardımlaşmanın olduğu bir bölüm burası. Yönetim olarak buradaki konuların takibinin daha iyi yapılması adına bu bölüme de önek uygulaması getirildi.
Bu önekler ile hangi konunun çözüldüğü hangisinin çözülmediği hangisinin ise halen yardım beklediğini belirtmek için getirilen bir özelliktir.

Önek nedir?

Önekler konu başlığının en başına bir metin yazar ve konunun hangi durumda olduğunu belirtir.

Bu Bölümde Hangi Önekler Olacak?

Yardım: Varsayılan olarak ayarlanmıştır. Konu açan birisi önek ayarlarını kurcalamadığı zaman bu seçilecektir. Bu konunun yeni açıldığını ve yardım istediğini belirtmektedir.
Çözüldü: Bu önek açılan konudaki sorunun çözüldüğünü belirtmektedir. Bunu sadece forumda görevli olanlar seçebilir. Eğer sorununuz çözülürse bunu konu altından belirtirseniz bizde konu önekini düzenleriz ve konu kapatılır.
Çözülemedi: Bu önek açılan konudaki sorunun çözülemediğini belirtmektedir. Bunu sadece forumda görevli olanlar seçebilir.

Öneri: Eğer yardım değil de bir öneriye ihtiyacınız varsa bunu seçebilirsiniz. Mesela sizce oyunumu emek mi wslik mi yapayım. Wolfman eklemek mantıklı mıdır? gibi sorular öneriye girer.

İstek: Aradığınız sistem, grafik gibi şeyler varsa bu öneki seçebilirsiniz.
Bulundu: İstek konusunda istenilen materyaller bulunduğunda verilir. Eğer aradığınız materyalleri sağlayan yorum varsa çözüldü olarak işaretlemeniz yeterlidir. Site yetkililerimiz tarafından bir süre sonra bu önek konuya tanımlanır.

Son düzenleme:
Güncelleme;
Öneri öneki hakkında bilgi verilmiştir.

Güncelleme;
Artık İstek önekine ait konular çözüme ulaştığında Çözüldü öneki yerine Bulundu öneki eklenecektir. Yeni eklediğimiz Bulundu önekiyle ilgili bilgi konuya eklenmiştir.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri