Çözüldü Sistem sökerken mysql syser

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

jarova77

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba vatansever 2 den asker rütbesi olan rank sistemini söktüm packda çıkan syserlerıda çözdüm fakat karakteri seçtikten sonra yükleme ekranı doalrken bu syseri veriyor db mysql playere ekleme yapmadın neyi ekleyeceğimi bilemedim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. @kabayoo @themanji

syser:
SYSERR: Mar 26 23:45:44 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'WHERE id=1' at line 1 (query: SELECT id, name, job, voice, dir, x, y, z, map_index, exit_x, exit_y, exit_map_index, hp, mp, stamina, random_hp, random_sp, title, rebirt, reborn, playtime, gold, level, level_step, st, ht, dx, iq, exp, stat_point, skill_point, sub_skill_point, stat_reset_count, part_base, part_hair, part_acce, part_wing, skill_level, quickslot, skill_group, alignment, mobile, horse_level, horse_riding, horse_hp, horse_hp_droptime, horse_stamina, UNIX_TIMESTAMP(NOW())-UNIX_TIMESTAMP(last_play), UNIX_TIMESTAMP(last_play), horse_skill_point ,kesilen_metin ,kesilen_patron ,acilan_sandik ,metinHasar ,patronHasar ,statistics_jinno_kills, statistics_shinsoo_kills, statistics_chunjo_kills, statistics_total_kills,statistics_total_deaths,statistics_duels_won, statistics_duels_lost, statistics_bosses_kills, sta
SYSERR: Mar 26 23:45:44 :: RESULT_COMPOSITE_PLAYER: null MYSQL_RES QID 0

sql syntax vermiş, bir de sql -db src tarafı eklentilerini baştan dikkatli ekle

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri