Çözüldü Server Files Kurma

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

havanna

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Server files yükleyecektim putty e girdiğimde FreeBSD sürümüm 10.1 diyor bu sürümün herhangi bir server filesleri ile uyumlu olması lazımmı mesela adminimizin paylaştığı Metin2 Geliştirici Eğitimi Bölüm 4: Freebsd 9.3'e Metin2 Files Kurulumu bu videoyu izledim. FreeBSD sürümü önemlimi şimdiden teşekkürler

Hayır her files'i çalıştırır. 10.1' de CPU ve bir kaç şeyi daha güzel performansta çalıştırıyor. Rahatlıkla istediğin filesi kurup çalışmalarını yapabilirsin.

Çözüm
9.2 ve yukarısını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bende 9.3 isosu olduğu için bu sürümü kurmuştum. Kurulumlar aynıdır zaten. ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Sitenizi çok beğendim bu arada bir şey daha soracağım kendime herhangi bir files yükledim içinde game.tar dosyasını /usr ' ye mysql.tar dosyasını /var/db ye attıktan sonra puttyden gerekli işlemleri yaptım root eix. root epk den serverinfo ip ayarlarını yaptım puttyden oyunu başlattım ilk yaptığımda sunucuya bağlanırken hata verdi. 2. yaptığımda bağlanıyor diyip chler kapalı gözüküyordu. bunlardan başka ekstra yapacağım başka işlem varmı

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri