Çözüldü Sabit ip server açtım konudaki gibi hata alıyorum

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

beatbox91

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Arkdaşlar,
Sabit ipli server kurdum virtualboxtan freebds mysql 5.5 server. oyuna ben gire biliyorum sıkıntı yok siteden üyelikte alınıyor ondada sıkıntı yok portları filan düzgün bir şekilde actım ama başkası girmeye calıştıgında üyelik alıyor oyuna girdiginde bazı chler acık gözüküyor ch bir örnek ....... olarak gösteriyor ama üsten giriş yapıyor sonra karakter oluşturuyor ondada bir sıkıntı yok ama karaktere girdiginde oyuna girmeden kullanıcı adı ve şifre girdigimiz bölüme atıyor cok ugraştım binlerce video izledim ama bir türlü cözemedim bir kaç forum sitesinede bu konuyu yazdım ama kimse şuan dönüş yapmadı bir de bu foruma yazmak istedim umarım birileri bir şey yazar.

Çok teşekkurler şimdiden.

Dosya Eklentileri

• EKRAN.png
    EKRAN.png
    63,5 KB · Gösterim: 625
ya sabit ip serverlerde enbüyük sikıntı o sabit ip server mc set kullanman lazım normal exe girişte karekter ekranında atma yaşanıyor.

bilişimleri dene diyeceğim uygun bileşimler var yada sunucuyu kendin alıp filesi kendir kurar sın.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri