Rulet2 98-99 wslik Server

KursatKaraca

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
******* Rulet2 *****
* 98 Başlangıç 99 Bitiş
* RaidCall Sistemi
* Ws Turnuva Sistemi 1-1 oyuncu TURNUVASI
* Lonca Lideri, Lonca Generali Sistemi.
* Render Target Oyun içi istediğiniz kostüm,silah fiş vb giymeden ön izleme yapabilirsiniz.
* Parşomen Sistemi { Oyundaki isim üstüne tag verilir Örnek Hükümdar
* Kayma Sorunu Yoktur.
* Öğretmenden Direkt P Alır
* Bir birinden güzel kostüm setler efektleriyle dahil, Antika kostüm setler.
* Burada hemen başla sistemi anında doğar ve full can ile.
* Zar Sistemi.
* Kadim Efsun Sistemi.
* NPC İçerikleri tamamen ws lik olarak ayarlanmıştır
* Yenilenmiş Envanter Görüntüsü
* Animasyonlu pencere sistemi.
* Kanat Sistemi.
* Oyun Arka plandayken efekt birikmez lag yaratmaz.
* Tek bayrak seçilir isteğe göre 3 bayrakta aktif edilebilir.
* Sorunsuz Lonca arenası.
* Lonca arenasında x lonca üyesi lonca arenasında item tak çıkarırken giydiği ve çıkardığı item sohbet alanında x oyuncu item çıkardı taktı özelliği.
* Silahlarda kill counter sistemi oyuncularla ws atarken silahınızın altında kaç leşiniz olduğunu gösterir.
* Skiller uzun süreli yanmakta oyuncu öldüğünde tekrar açabilir
* Sağ sol kemik efekt sistemi
* Cevher Süresiz Sistemi
* 4 Taş Sistemi
* Oto Bağırma Sistemi.
* Güvenlik Pin Sistemi.
* Kostüm,Saç Süre Uzatıcı Nesnesi.
* Silah Fişi Süre Uzatıcı Nesnesi.

* Discord :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

* Tanıtım :

* Server Site :

İlk önce tanıtım sayfandaki ve burada attığın sistemleri bir düzenle amatörce davranma :) ekibinde 3-4 dev var diyip files arayışına çıkıp dolandıran insan kalkıpta server açıyor :D sen daha makinaya para çıkarırken 2 gün uğraştın :)

İlk önce tanıtım sayfandaki ve burada attığın sistemleri bir düzenle amatörce davranma :) ekibinde 3-4 dev var diyip files arayışına çıkıp dolandıran insan kalkıpta server açıyor :D sen daha makinaya para çıkarırken 2 gün uğraştın :)
Para Cikaramadin diyorsun elimdeki files 10 k neyden bahsediyorsun sen 🙂

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Elindeki files :D :D :D

sen daha files kurmayı bilmiyorsun bir de files mi var elinde :D
Legendyv4 Wareze düşen files ile mi 10 k files oldu
Heh işte mevzu bu zaten konuşmanın devamını SS al at ortak olucaktik files kurucaktin sonra ben seninle çalışmak yerine başkasından files aldığım için bu kuyruk acın

Heh işte mevzu bu zaten konuşmanın devamını SS al at ortak olucaktik files kurucaktin sonra ben seninle çalışmak yerine başkasından files aldığım için bu kuyruk acın
3 4 dev varken filesi başkasından temin etmek çok yanlış ve şüpheli bir hareket dolandırıcı ve sorunlu fileslerinizle başarılar 🤣

3 4 dev varken filesi başkasından temin etmek çok yanlış ve şüpheli bir hareket dolandırıcı ve sorunlu fileslerinizle başarılar 🤣
dolandırıcı kimmiş tam olarak anlamadım üstelik sorunlu bir files olduğuna nerden karar verdin filesi ben sağlıyorum bir derdin varsa benimle iletişime geçebilirsin dc üzerinden ' Sypex#6666

dolandırıcı kimmiş tam olarak anlamadım üstelik sorunlu bir files olduğuna nerden karar verdin filesi ben sağlıyorum bir derdin varsa benimle iletişime geçebilirsin dc üzerinden ' Sypex#6666
:D yav başımdan bi gidin :D :D yemin ederim klavyenin tuş ömrüne yazık niye size yazıyorsam

:D yav başımdan bi gidin :D :D yemin ederim klavyenin tuş ömrüne yazık niye size yazıyorsam
enayi misin oğlum seni tanıdığım falan yok tanımadığın kişiler ve yaptığı işler hakkında baltalama yapıyorsun bi derdin varsa yaz konuşalım diye yazıyorum kendini nimetten sayıyorsun garip bi çarsın çözemedim seni komik çocuk :D

enayi misin oğlum seni tanıdığım falan yok tanımadığın kişiler ve yaptığı işler hakkında baltalama yapıyorsun bi derdin varsa yaz konuşalım diye yazıyorum kendini nimetten sayıyorsun garip bi çarsın çözemedim seni komik çocuk :D
haddini bil de konuş kankam gerçi o biraz sana ağır gelicek :D neyse öptüm aşkım bir kaç gün forumda olamayacağım sen yaz kudur ben sana dönüş atacağım warezciler :D :D benim derdim seninle yok sen zıpladın aşk kokulum zıplamaya devam et
Yazdığım sistemleri kopyala yapıştır yapıp açılış tarihi verip açamayan sunucular siz de foruma hoş geldiniz :D :D bu da ayrı trajedi

haddini bil de konuş kankam gerçi o biraz sana ağır gelicek :D neyse öptüm aşkım bir kaç gün forumda olamayacağım sen yaz kudur ben sana dönüş atacağım warezciler :D :D benim derdim seninle yok sen zıpladın aşk kokulum zıplamaya devam et
warezci diyorsun 1. o bahsedilen alt yapı wareze düşmeden sahibinden tarafımızca satın alındı sonradan warez olduysa beni bağlayan bir konu yok 2. olarak sen zıpladın falan demişsin benim bir şeye zıpladığım yok sen benim geliştirdiğim dosyaları baltalayıp kötülediğini gördüğüm için sormak istedim hepsi bu ayrıca seni tanımıyorum tekrar tekrar söylüyorum kendini boşu boşuna nimetten sayıyorsun zavallı ucubenin tekisin :D

warezci diyorsun 1. o bahsedilen alt yapı wareze düşmeden sahibinden tarafımızca satın alındı sonradan warez olduysa beni bağlayan bir konu yok 2. olarak sen zıpladın falan demişsin benim bir şeye zıpladığım yok sen benim geliştirdiğim dosyaları baltalayıp kötülediğini gördüğüm için sormak istedim hepsi bu ayrıca seni tanımıyorum tekrar tekrar söylüyorum kendini boşu boşuna nimetten sayıyorsun zavallı ucubenin tekisin :D
haddini bil 2 .uyarı 3. uyarıda ben sana çok güzel bir laf kullanacam ::D bana bak zavalı bilgisayar başında ömrü geçen hiçbir arkadaşı olmayan asosyal discord moderatör tipli artık bana yazma çünkü klavyeme yazık o derece ciddiye alınmaz birisin :D sana gülmekten başka bir çözüm bulamıyorum cahile ne anlatacan misali :D neyse ben kaçar beybito şimdi bu laflar sana çok ağır gelicek hadi abim başka kapıda prim kas hadi

haddini bil 2 .uyarı 3. uyarıda ben sana çok güzel bir laf kullanacam ::D bana bak zavalı bilgisayar başında ömrü geçen hiçbir arkadaşı olmayan asosyal discord moderatör tipli artık bana yazma çünkü klavyeme yazık o derece ciddiye alınmaz birisin :D sana gülmekten başka bir çözüm bulamıyorum cahile ne anlatacan misali :D neyse ben kaçar beybito şimdi bu laflar sana çok ağır gelicek hadi abim başka kapıda prim kas hadi
ay nolur uyar beni yav oğlum ben seni tanımıyorum sen beni tanımıyorsun bu söylediklerini neye vararak söylüyorsun onu da anlamış değilim üstelik sen kimsin senden prim kasıcam '' T A N I M I Y O R U M '' anlaman için

Geri