Öneri Pvp kursu metin2 oğretim

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

choppy27

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bu metin2 pvp ve oyun ayarlari öğretecek bir hoca arıyorum. Ücretli yada ücretsiz fark etmez adam gibi adam arıyorum. Skype adresim bu reddewil55 bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Ben eğitim serileri çekiyorum. Yalnız özel olarak yardımda bulunmuyorum. Yardım edeceğim tek platform burası ne yazık ki. Bunun ana sebebi de üniversiteye hazırlanmam olmam. Eğer vaktim bol olsaydı seve seve özel olarak da yardımcı olurdum. :)
Ben eğitim serileri çekiyorum. Yalnız özel olarak yardımda bulunmuyorum. Yardım edeceğim tek platform burası ne yazık ki. Bunun ana sebebi de üniversiteye hazırlanmam olmam. Eğer vaktim bol olsaydı seve seve özel olarak da yardımcı olurdum. :)

Çözüm
hocam 1 2 saat sadece aklım dakı surular var lütfen skype ekleyın fazla sızlerı rahatsız etmıyecem söz verıyorum tşkler :D kırmıyacanı bılıyorum hocam

hocam 1 2 saat sadece aklım dakı surular var lütfen skype ekleyın fazla sızlerı rahatsız etmıyecem söz verıyorum tşkler :D kırmıyacanı bılıyorum hocam
Şuan felsefe dersinde yapacağım konuşmayı yazıyorum. Siz sorularınızı bu bölüme konu olarak açın. Ben bildimlerimi size aktarim. Bilmediğim şeyler olursa sitemizde aktif olan kullanıcılar da bildiklerini paylaşır. Bu şekilde daha sağlıklı olacaktır. ;)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri