Overfall2 Offline Shop

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Belki de çoğu kişinin sökmek istediği fakat uzun sürdüğü için sökmekten vazgeçtiği bir sistem. Bunun için forumum adına büyük bir hizmet yapıp bu sistemi sizlere tamamen anlatımlı şekilde hazırladım. Yetmedi sıfırdan dosyalara ekleyip eksik hatalarını giderip sizinle paylaşıyorum. Anlatım çok uzun ve karmaşık. Lütfen dosyalarınızı yedeklemeden çalışmayın. Bunu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Pazarın butonlara basmama vb. hiç bir sorunu yok. Görebildiğim tek sorunu pazar geçmiş çalışmıyor bir syserr atıyor fakat çözemedim. Açıkçası uğraşmakta istemedim. Çünkü 2 gündür bunu söküp anlatımlı hazırlamaya ve sorunsuz anlatım yapmaya uğraşıyorum. Sadece akşam 8 den beri @nyami ile birlikte "oyunu aç-syserr al-syserr kontrol et-çözümle" şeklinde bu saate kadar uğraştım. Emeklerimin karşılığı olarak konuyu beğenirseniz çok sevinirim. Hata alırsanız konu altından belirtin çözümlemeye çalışalım hep beraber. Bunu paylaşmamın sebebi forumdaki uzun zamandır mevcut olan sessizliği bozmak. Hepinize iyi forumlar dilerim.​

Edit1: Eklemeyi unutmuşum. Bu sistemle birlikte dosyalarınıza Inventory Slot Marking sistemi ve Volvoxun Render Target sistemini kurmanız gerekmektedir. Sistem blackdragonx61 'in yansıtma sistemiyle (
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
) uyumludur tabi bazı defineleri kapatmıştım onları açın.

115399_866c13fe336b04903116a439574d5d68.jpg

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Virüs Total
115401_cb7bc71520387b46b2add8efb86313b3.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Yorucu ve baş ağrıtıcı bir sistem ne diyim. Biz 2 gündür sökeceğiz diye bittik. Kuracak kişilere şimdiden kolay gelsin.

Paylaşım için teşekkürler Macit bey :)
rica ederim
Teşekkürler bi aralar denedim çabuk vazgeçtim bina ihtiyacım vardı eline saglik
rica ederim
paylaşım için teşekkürler
rica ederim
Yorucu ve baş ağrıtıcı bir sistem ne diyim. Biz 2 gündür sökeceğiz diye bittik. Kuracak kişilere şimdiden kolay gelsin.
saolasın xdd

uiOfflineShop.py(line:730) __LoadWindow
ui.py(line:4269) LoadScriptFile
ui.py(line:4484) LoadChildren
ui.py(line:4484) LoadChildren
ui.py(line:4400) LoadChildren
ui.py(line:4977) LoadElementScrollBar
ui.py(line:3889) SetScrollBarSize
ui.py(line:3894) UpdateBarSlot

OfflineShopManagerWindow.LoadWindow.LoadObject - <type 'exceptions.ZeroDivisionError'>:float division by zero

böyle bir hat aalıyorum

Sistemi çalıştırdım bir kaç hata var şimdilik yarım bıraktım hataların 1.si pazar kuruyor fakat tıklıyorum pazarı açmıyor 2. hata ise pazar kurulduktan sonra pazar kontrol kısmına girince packet hatası veriyor birde 3 . devamlı envanter boş yer yok hatası veriyor basit şeyler çözüme bilir draycass ekliyorum görüntü olarak o daha hoş bu biraz karışık pazar kur falan

Paylaşım için teşekkürler cam her bölgeden her ch'den alışveriş yapıyormu bu sistemi eklemeyi düşünüyorum

Geri