Yardım Oto Yang Toplama Hakkında

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

okcoder1134

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar serverimde oto yang toplama var ama çok yavaş topluyor. Bazı serverlerde su gibi içiyor yangı ama bendeki sistemde tane tane topluyor. Bunun bir süre ayarı falan mı var? bir fikri olan var mı?

Varsayılan otomatik toplama özelliğinde mi var bu sorun

Varsayılan otomatik toplama özelliğinde mi var bu sorun
Kullandığım files'da zaten mevcut bu sistem oyun özelliklerinden açılan item topla veya yang topla butonlu olan bir sistem. Sanırım varsayılan bu olmuyor.
oto toplamayı açınca yerdeki yangları tane tane topluyor işte birkaç serverda görmüştüm tek seferde yerde bulunan 50 adet yangı bir anda topluyor. O şekilde yapmam lazım benim

Hızlı toplama sistemi ekli olmuş olabilir.
Varsayılan bir şekilde yangları otomatik toplatmak isterseniz account.account tablosu içinde autoloot_expire sütununda ki tarih ayarını çok ileri bi zamana alın.

Hızlı Toplama sistemi evet ekli. Oyuncu yang toplama özelliğini aktif ettiğinde yerdeki yangların aşırı hızlı şekilde toplanmasını istiyorum.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Şöyle birşey buldum. Burda yerdeki itemleri tek tuşla +50 adet hızda toplamayı anlatmış bunu yanga uyarlayabilir miyiz?

paste'de yazan anlatımı uyguladığımda oyundaki =>item topla : "aktif" "deaktif"<= butonlarının bozulduğunu gördüm :D
client source içerisinde ki bir yerde #ifdef itemtopla_sistemi vsvs
ile başlayan yerde elseden önceki kod bloğunu değiştirdim #else'den sonraki kod bloğu zaten deaktif halidir diye ellemedim ondan mı acep :D

Geri