Nostale LoD Nedir?

Jeex

MT Üye
MT Üye
Editör
LoD dediğimiz şeyi oyunda sıklıkla duyabilirsiniz ve yeni başlayan biriyseniz anlam veremeyebilirsiniz. LoD, "Land of Death" yani "Ölüler Ülkesi" dir.

latest

LoD yani Ölüler Ülkesi, 55 seviye ve üstü oyuncuların girebildiği bir yerdir. LoD genellikle Meslek Seviyesi ve Normal Seviye kasmak isteyenlerin girdikleri yerdir. Burası görevle kasmaktansa, daha çok exp verilen bir yerdir.

LoD.jpg

Burada canavarlar Gölge elementi canavarıdır. Bu yüzden buraya giren herkes ışık elementi SP (Karakter) takar. Buraya girmek için bir aile üyesi olmalısınız.

55 Level Oldum Kasılmak İstiyorum?

Kasılmak için genellikle para verilmektedir. Eğer bir aileniz ve yakın arkadaşınız varsa, bedavadan sizi kasabilirler. Fakat bu yoksa, işiniz maalesef para vermeye düşüyor. Bunuda şehirde dolaşıp, sizi parayla kasmak isteyen birine yaptırabilirsiniz. Örneğin A kişisine soruyorsunuz ve tamam diyor. Bu A kişisi sizi ailesine aldırıyor ve grup oluyorsunuz. Grup olarak girdiğiniz zaman gelen EXP i bölüşmüş oluyorsunuz. Burada sizi ne kadar para verdiğinize göre ve kaç CH de anlaştığınıza göre kasıyor.

LoD Saatleri Nedir?

Channel 1
00:00 a.m. to 02:00 a.m.

Channel 2
03:00 a.m. to 05:00 a.m.
03:00 p.m. to 05:00 p.m.

Channel 3
06:00 a.m. to 08:00 a.m.
06:00 p.m. to 08:00 p.m.

Channel 4
09:00 a.m. to 11:00 a.m.
09:00 p.m. to 11:00 p.m.

Channel 5
12:00 p.m. to 02:00 p.m.

Saatler bu şekilde (UK). UK ile 2 saat fark olduğunu düşünürsek, onlarda 09.00 a.m yazan yer bizde saat 11 oluyor. Tabiki server arasında saat farkı var (Ben UK de oynadığım için UK saatleri verdim). Örneğin 2 CH de anlaşıyorsunuz biriyle. Sizi saate göre channel değiştirerek kasıyor. Olay bundan ibaret.​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Geri