Newerwinter Nedir | MMO Tutkunları
  1. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Forumun düzeni için kategori ve bölümlerde düzenlemeye gidiyoruz. Sizde detaylı bilgi edinmek için bu linke tıklayarak konuya erişebilirsiniz
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
Yönetim tüzüğümüz yayınlanmıştır. Sizde okumak için tıklayınız.
Konuya gidip görüş bildirmek için tıklayınız.

Newerwinter Nedir

'MMORPG Genel' forumunda Whistle tarafından 28 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. Whistle

Whistle Admin Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

3.141
    543
    1.931
    Meslek:
    Öğrenci
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Bulutlarda
    Takımınız:
    Galatasaray
    Son günlerin en popüler oyunlarından biri olan Neverwinter, Ülkemiz oyuncularına verdiği önemle de takdire değer bir çalışma gerçekleştiriyor. Oyun fantazi dünyasının en tanınan evrenlerinden biri olan Dungeon and Dragons temel alınarak hazırlandı bildiğiniz üzere. Uzun yıllardır pek çok oyuna da ilham kaynağı olan D&D, Neverwinter'da özüne sağdık bir şekilde aktarırken modern oyun dinamiklerini de en iyi şekilde kullanıcılara aktarmayı hedefliyor.

Yayınlanan yeni videonun ana konusu ise Neverwinter nedir? Dungeons and Dragons evreni hakkında bilgiler verilen videoda Neverwinter'ın ve kahramanlarının D&D içindeki önemi de anlatılıyor. Daha önceki video serileri gibi yine Türkçe dublajlı olarak sunulan videoda mücadele ettiğimiz toprakların adeta kısa bir tarihi belgeselini izliyoruz izlenimine kapılabilirsiniz. İyi seyirler...

Son düzenleme: 21 Mart 2014
  2. 1UMUTCAN

1UMUTCAN Aktif Üye Üye

188
    40
    436
    Adınız ve Soyadınız:
    UMUTCAN KELEŞ
    Ruh Haliniz:
    Eglenceli
    Takımınız:
    Besiktas
    Bende başladım oyuna Çok güzel :d şimdiden 11 im :D

1 kişi bunu beğendi.
  3. Whistle

3.141
    543
    1.931
    Meslek:
    Öğrenci
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Bulutlarda
    Takımınız:
    Galatasaray
    Lvlin h.o ne şaka bende oynadım benim lvlde 11 :D

4. Selmank41

Selmank41 Aktif Üye Üye

5
    7
    655
    Adınız ve Soyadınız:
    Selman Kalender
    Ruh Haliniz:
    Enerji Dolu
    Takımınız:
    Fenerbahce
    Kontrol Büyücüsü.Seviye 11.Neverwinter yapı olarak pek'de umut vaad etmese'de görsel olarak çok hoşuma gitti.Parmaklarım'dan büyü atıyorum aşırı havalı :D

Whistle bunu beğendi.
  5. Whistle

3.141
    543
    1.931
    Meslek:
    Öğrenci
    Adınız ve Soyadınız:
    Eray Öksüz
    Ruh Haliniz:
    Bulutlarda
    Takımınız:
    Galatasaray
    Oyunun şüphesiz en güzel özelliği savaş dinamikleri. Gerçekten hissediyorsun savaşı. Bende ninjaya benzer bi karakter vardı unuttum adını :D Çok oynak bişeydi savaşması da zevkliydi. Oyunun belki en kötü yanı şu olabilir. Çok karanlık mekanlarda geçiyor. :D

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.