Newerwinter Nedir

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Son günlerin en popüler oyunlarından biri olan Neverwinter, Ülkemiz oyuncularına verdiği önemle de takdire değer bir çalışma gerçekleştiriyor. Oyun fantazi dünyasının en tanınan evrenlerinden biri olan Dungeon and Dragons temel alınarak hazırlandı bildiğiniz üzere. Uzun yıllardır pek çok oyuna da ilham kaynağı olan D&D, Neverwinter'da özüne sağdık bir şekilde aktarırken modern oyun dinamiklerini de en iyi şekilde kullanıcılara aktarmayı hedefliyor.

Yayınlanan yeni videonun ana konusu ise Neverwinter nedir? Dungeons and Dragons evreni hakkında bilgiler verilen videoda Neverwinter'ın ve kahramanlarının D&D içindeki önemi de anlatılıyor. Daha önceki video serileri gibi yine Türkçe dublajlı olarak sunulan videoda mücadele ettiğimiz toprakların adeta kısa bir tarihi belgeselini izliyoruz izlenimine kapılabilirsiniz. İyi seyirler...

Son düzenleme:
Kontrol Büyücüsü.Seviye 11.Neverwinter yapı olarak pek'de umut vaad etmese'de görsel olarak çok hoşuma gitti.Parmaklarım'dan büyü atıyorum aşırı havalı :D

Kontrol Büyücüsü.Seviye 11.Neverwinter yapı olarak pek'de umut vaad etmese'de görsel olarak çok hoşuma gitti.Parmaklarım'dan büyü atıyorum aşırı havalı :D
Oyunun şüphesiz en güzel özelliği savaş dinamikleri. Gerçekten hissediyorsun savaşı. Bende ninjaya benzer bi karakter vardı unuttum adını :D Çok oynak bişeydi savaşması da zevkliydi. Oyunun belki en kötü yanı şu olabilir. Çok karanlık mekanlarda geçiyor. :D

Geri