Neler yapıyorsunuz?

Jeex

MT Üye
MT Üye
Editör
Nabersiniz :D
Bayadır aktif olamıyorum forumda, malum bir kaç okul işim sayesinde aktif olamadım. Yarın hızlandırmam başlıyor 1 hafta okula gitmek durumundayım. Ondan sonrada artık mobilden aktif olmaya çalışacağım. Sizler neler yapıyorsunuz?

Her zamanki gibi uğraşıyoruz hocam :(

Bir proje üstünde çalışıyorum, prototipini yapacağım inşallah en kısa zamanda sonrasında da patentini almak vs. var.

Ben Casro2 yi bekliyorum şahsen :D beta sürümden sonra efsane bir şekilde dönüş bekleniyor :)

Neymiş bu kadar özgün olan projeniz. Patenti alınca umarım açıklarsınız. :)
Patent alınca açıklarım tabii hocam fakat öncesinde prototipi tamamlamamız lazım. Biraz uğraşlı NFC(Yakın mesafe dalgaları) bizi bayağı uğraştırıyor. Her prototipe farklı kodlarla ulaşılması gerekiyor. Prototiplerin sorunsuz bir şekilde çalışması, ortam koşullarına ayak uydurması lazım. Patent alındığı gibi seri üretime geçeceğiz zaten, sizlere de hediye ederiz artık. :)

Umarım projende başarılı olursun dostum yolun açık olsun :)
Sağ olun hocam, elimizden geldiğince hızlı ilerlemeye ve en az hatayı yapmaya çalışıyoruz. Başarılı olabilirsek eğer dünya çapında satış yapan, %100 yerli üretimi olan sayılı firmalardan olabiliriz. Şimdiden fiyat politikamızı belirledik(Türkiye fiyatları daha düşük olacak). Ürünümüz birden fazla alanda kullanılacağı için önümüzde en azından bi' 5-6 ay daha var gibi duruyor. Ürünümüzün tamamen çevre dostu olması bizim için en önemli şeylerden bir tanesi şuanda.

Geri