Yardım Metin2 Nesne Market Login Olmuyor

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Profesor

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba

channel1 channel2 channel3 channel4 game99 auth klasörlerinin içindeki config doyasında bulunan MALL_URL: site.com/market/index2.php şeklinde ekledim. İndex2.php içerisinede "<meta http-equiv="refresh" content="0;URL=
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
">" ekledim. Ancak oyun içerisinden girdiğimde nesne markete bağlanıyor ancak otomatik giriş yapmıyor. Nesne markete giriş yapta kalıyor. wmcp v3 kullanıyorum nasıl çözebilirim.

nesne market böyle kalıyor:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Otomatik login işlemlerini server sizin oyuncu bilgilerinizi şifreleyerek panele gönderiyor. Panelde de gelen verileri aynı şifreleme ile karşılaştırıyor eğer uyuyorsa sistem sizi login yapıyor.
Oturum açılmıyorsa serverinizde ki şifreleme anahtarı ile panelde ki farklıdır.

Otomatik login işlemlerini server sizin oyuncu bilgilerinizi şifreleyerek panele gönderiyor. Panelde de gelen verileri aynı şifreleme ile karşılaştırıyor eğer uyuyorsa sistem sizi login yapıyor.
Oturum açılmıyorsa serverinizde ki şifreleme anahtarı ile panelde ki farklıdır.
Bunu nasıl düzeltebilirim? Site üzerinden giriş yapıp markete girdiğimde otomatik login oluyor. Sadece oyun içerisinde otomatik login olmuyor.

Panelin nasıl kodlandığını bilmiyorum kodlara bakmam lazım. Sitenin session bilgileri ile login oluyorsa oyundan olmaz o zaman. Kesin bir şey diyemem. Paneli incelemem gerek. İndirdiğiniz yerin linkini verin bi bakiyim. :)

Bu market oyun içinden otomatik logini desteklemiyor. Panelde üye girişi yaptığınızda panelin session bilgilerini kullanıyor.

Paylaşılan diğer panellerde bu özellik var mı bilmiyorum

Geri