Metin2 Güncel Rehber | MMO Tutkunları
 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

  Duyuruyu Kapat
 3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
Sitemize gelen kullanıcıların güvenliğini göz önünde bulundurarak Yönetim ekibi ile aldığımız ortak karar sonucu zararlı link kısaltma servislerini yasakladık. Detaylar: tıklayın.
Duyuruyu Kapat
Merhaba Ziyaretçi,
Yönetim tüzüğümüz yayınlanmıştır. Sizde okumak için tıklayınız.
Konuya gidip görüş bildirmek için tıklayınız.

Metin2 Güncel Rehber

'Metin2 Oyun Kılavuzu' forumunda Respect tarafından 22 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

 1. Respect

  Respect Kenji Site Yetkilisi Yönetici Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek Üye

  644
  369
  801
  30 Eylül 2014
  Erkek
  Ögrenci
  ANKARA
  Adınız ve Soyadınız:
  Caner GÜNGÖR
  Ruh Haliniz:
  Paranoyak
  Takımınız:
  Diger takımlar
  Ana Parası Yangdır. Nakiti [ Gerçek Parası ] EP Dir. ep harcayınca Gelen Para [ EM ] Dir. Wonda 100m [ 100 Milyon ] Yang Eder. 1T [ 1 Tirilyon Yang ] Dır. 100m [ 100 Milyon Yangdır. ] [ M Milyon , T Tirilyon , Wonda Bi Nevi Çektir ]

  Metin2 de 5 karakter vardır :

  Savaşçı
  Ninja
  Sura
  Şaman
  Lycan


  Bunların Her Birinin 2 Adet Dövüş Sanatları Vardır. Şimdi Size Karakterler İle İlgili Olan Kısa Bilgileri Açıklıyıcam !

  Lycan
  Lycanlar, iri yarı kurt yaratıklardır. Çaresi olmayan bir virusa yakalanıp, insan görünümlerini kaybederek yaratıklara dönüşmüşler. Tükenmeyen güçleri ve gelişmiş içgüdüleri sayesinde muazzam yakın dövüşçülerdir.


  Heybetli ve boynun eğmez kurt adamlar kavgadan kaçmazlar. Daima cephede olmak isterler.


  Savaşçı
  Becerileri ve ağır zırhlarıyla savaşçılar yakın dövüş konusunda büyük rol oynarlar. Güçlerini kuvvetli fiziksel yapılarındanve dengeli zihinsel yapılarından alırlar.


  Seçtikleri özelliğe göre çift el silahlarıyla rakiplerini yıkıma uğratabilir veya kılıç ve kalkanlarını beceriyle kullanarak kendilerini savunabilirler.


  Ninja
  Ninjalar pusu kurarak saldırabilen profesyonel suikastçilerdir. Hızı ve hareketliliği sağlamak için hafif zırhlar giyerler.


  Kendilerini bu yeteneklere adadıkları için, Ninjalar hançer ve yay kullanan usta dövüşçülerdir.


  Şaman
  Şamanlar zekidirler ve Büyü ve Sihir kullanırlar. Savaşırken ve arkadaşlarına destek olurlarken, onların mistik güçleri çok etkilidir.


  Bu yeteneklerdeki uzmanlıkları sayesinde, bir Şaman saldırıların gücünü artırabilir yada iyileştirme ve destek büyülerini güçlendirebilir.


  Sura
  Suralar Kötülük Tohumunu kollarında büyütmeye karar verdiklerinde sihirli güçler kazanan Savaşçılardır. Bu nedenle yakın dövüş savaşçılarına karşı ustadırlar uzak mesafeden sihir ile saldırı yapabilirler.


  Bu yeteneklere olan gereksinimlerinin sonucu olarak, saldırı sihirlerini güçlendirebilirler yada ek destek büyüleri kazanabilirler.


  Karakterlerin Fotoğrafları :

  Sura :
  [​IMG]

  Savaşçı :

  [​IMG]

  Ninja :

  [​IMG]

  Lycan :

  [​IMG]


  Şaman :

  [​IMG]

  Şimdi Sırada Bunların Cinsiyetleri :

  Ninja : Kız - Erkek
  Savaşçı : Kız - Erkek
  Sura : Kız - Erkek
  Şaman : Kız - Erkek
  Lycan : ERKEK


  Sırada Bunlar Nerede Kasılacaklar ?

  1 Level - 5 Level Arası


  1 lvlden 4 lvlin %70 ine kadar güzel slotlu az adamlı bir yerde kasıyoruz.Bu süre zarfında av görevlerini yapın ki keşiş-miğfer-kalkan ı alıp güclenebilesiniz.%70 e geldiginde biyologa gidip ilk biyolog görevini yapıyoruz.Bu bize ex ve para kazandırıcak.Bu görevin sonunda 5 lvl olacagımızdan şehire pot almaya ve skill açtırmaya gideceğiz.Size tavsiyem kalkan ve miğferinizi + basın.Tabiki 60-80 civarı kücük pot aldıktan sonra.Ve tekrar kasmaya gidiyoruz


  5 Level- 9 Level Arası


  Bu lvller arasında Mavi kurt-Aç Mavi kurt-Alfa vs. ların bolca bulundugu bir yerde kolaylıkla kasabilirsiniz.Mumkun oldugunca görevleri yapmanızı tavsiye ederim.9 lvl oldugunuzda demir plakanız var ise aşağıdaki talimatlara uyun yok ise 10 a kadar kasıp giyotininizi takın ve aşagıdaki talimatlara geçin


  10-13 Level Arası


  Bu lvller arası sizi biraz uğraştırabilir.Fakat yapacak pek birşey yok aç boz ayı aç alfa gri kurtlar ve görev yaparak kasın.Görevlere agırlık vermenizi tavsiye ederim.


  13-18 Level Arası


  Evet bu level aralıgında ayı türlerinde kasıcaz.Siyah ayı-Kahaveringi ayı ve bunların açları arasında 18 lvle kadar kasmamız gerekmektedir.15 lvl oldugunuzda en az +4 isterseniz +5 ve +6 olması zararınıza örümcek mızrağı takmayi unutmayin.18 oldugunuzda en az +4 isterseniz +5 ve +6 olması gereksiz kaplan plakanız ile yeni maceralara atılmaya hazırsınız


  18-20 Level Arasi


  Evet 1.köyde maceramız kaldıgımız yerden devam ediyor.Şimdi sıra se-rang avında 1. köydeki se-rang mahallesinde ava çıkıyoruz.Se-rang agırlıklı komutan-general-mi-jung-jin-hee-en-jung ve moralsizlerde 20 ye kadar kasacağız.Belki diyenler olur 18 olmuş neden bakrada kasmasın? Evet bakrada kasılabilir fakat bu yazdıklarım yeni açılan serverlere daha uygun gider ki bu durumda bakrada daha yavaş kasacagız.Ayrıca se-ranglardan kazandıgımız para ve potlar bize uzun süre yetecektir.Evet nihayet 20 lvl.Artık kişisel tercihlere göre geniş kılıç veya kargı giyeceğiz.Ve metin2 heycanı bakrada kaldığı yerden devam edicek

  20-36 Level Arası

  Evet 16 lvl tam 16 lvl bakrada kasacağız.20 oldugumuzda burada güzel slotları olan bi kordinat bulup kasacağız.Lvl lvl itemlerinizi geliştirmeyi unutmayın.25 de tırpan 26 da aslan plaka 30da dolu-kdp.Dolu-kdp yoksa 32 de askeri 34 de ölümcül 36da baltali-sahte..İtemlerinizi sürekli geliştirmenizi + basmanızı tavsiye ederim.Atınızın zırhlı olmasını istiyorsanız 20-25 arası madalyona gitmenizi tavsiye ederim.(Bedenseller 24 gibi giderse zorlanmaz).Ki ben 25 olur olmaz at almanızı,atınızı her gün lvl atlatmanızı,seviye 11 olur olmaz atınızı zırhlamanızı tavsiye ederim..

  36-40 Level Arası


  Eğer serveriniz yeni değil sürekli soo varsa so'da kasmanızı tavsiye ederim.Eğerki serveriniz yeni ve soo kurulu değilse o zaman çöle gitmelisiniz..40 oldugunuzda dolu ve kdpsi olmayanların büyük balta takmaları cok önemlidir..

  40-42 Level Arasi

  Bu lvl aralıgında herkesin cölde kasmasını tavsiye ederim.Atak ve defans bakımından artık gücünüzü belli eden lvllerdir bunlar.42 oldugunuzda ejder plakanızı takıp gücünüze göre kasmaya devam edin.

  42-48 lvl arası

  Bu durumda 45 e kadar çölde kasmanızı öneririm.45 ten sonra eger çöl soodan daha iyi ise çöle devam edin.Fakat eğer soo daha iyi ise sooda kasmaya gidin.48 olana kadar belirlediğiniz yerde kasın.Atınızı itemlerinizin lvlleri yükseltmeyi ve + basmayı unutmayın..

  48-54 Level Arası

  48 den 54 e kadar örümcek zindanında kasacağız.Gücünüzün yettiği örümcekleri kese kese level atlayıp güçlenmeye çalışacagız..Bu lvl aralıgında item yapmak exp kasmaktan daha önemlidir çünkü yakında kata çıkma vaktiniz gelecek.Eğer atınız bu levelden önce zırhlanırsa zırhlanır zırhlanmaz örümcek zindanına gitmenizi tavsiye ederim.54 olduğunuzda kendinizi item bakımından oldukca geliştirmeniz önemlidir çünkü 54 kata cıkmak icin ideal lvldir.Eğer ben ep alamam kata çıkamam diyorsanız 62 ye kadar kırmızı odada kasmalısınız.

  54-62 Level Arası(EP Almayanlar İçin)

  Yukarıdada söylediğim gibi kırmızı odada kasmaya çalışın.Biraz daha zorlansanızda kasabilirsiniz

  62- 85 Level Arası(EP Almayanlar İçin)


  62den sonra dönüşüm küresiyle kızıl ormanda kasmanızı tavsiye ederim.

  54-85 Level Arası(EP Alanlar İçin)

  54 den 85 e kadar 2. kat size yetecektir.85 e kadar katta kasıp dönüşümünüzü,itemlerinizi,masterlarınızı geliştiriceksiniz.Ve 85den sonra katta kasmak çok zordur..

  85 Level Ve Üzeri


  85den sonra kızıl ormana gidiceksiniz.Canavarları kendiliginden daldıgından hızlı kasabilirsiniz.Ayrıca metin keserek item kazanabilirsiniz.

  Sonrada Zaten 100 , 105 , 120 Kendiliğinden Gelmeye Başlar ;)

  KARAKTERLERİN SKİLL & STATÜ DAĞILIMLARI :

  Ninja : Dex & HP

  Skill Dağılımları :

  Yakın Dövüş :

  I.Suikast
  II.Bıçak Çevirme
  III.Zehirli Bulut
  IV.Kamuflaj
  V.Hızlı Saldırı


  Uzak Dövüş :

  I.Ateş Ok
  II.Zehirli Ok
  III.Tekrarlanan Atış
  gerisi size kalmış

  Savaşçı :

  Statü Dağılımı : 2 hp 2 str

  Skiller :

  Bedensel :

  1- hava kılıcı (vazgeçilmenizinizdir)
  2- öfke (her ne kadar düz vuruşlarda zarar arttırsada saldırımızı bu sayede hızlandırıyoruz)
  3- kılıç çevirme
  4- hamle (tercihe bağlı) 4 ve 5 değişebilir
  5-üçyön (tercihe bağlı)

  Zihinsel [ PVP İçin Daha Yararlı ] :

  1.Güçlü Beden
  2.Ruh Vuruşu
  3.Şiddetli Vuruş
  4.Güçlü Vuruş
  5.Kılıç Darbesi

  Sura :

  Statü Dağılımı : 2 SP 1 Hp

  Skill Dağılımı :

  Karabüyü :

  1. Karanlık koruma
  2. Ateş hayaleti
  3 ve 4 . karanlık küre ve karanlık vuruş (tercih sizin )
  5. Ateş vuruş
  6. Hayalet vuruş

  Büyülü Silah :

  1- Büyülü Keskinlik
  2- Parmak Darbesi
  3-Ejderha Dönüsü
  4- Büyülü Zırh
  5-büyü çözme 6-dehset m olmaz ama olsun

  Şaman :

  Statü : 2ınt 1vıt

  Skiller :

  Ejderha Gücü :

  1.Ejderha yardımı
  2. Kutsama
  3.Ejderha kükremesi
  Masterlar:İyileştirmeli şamanlarda
  1.İyileştirme
  2.Yüksek saldırı
  3. Şimşek çağırma

  İyileştirme :

  Onu Kafanıza Göre Hangisinde Rahat Ederseniz Ona Göre Dizin !

  Lycan :

  Statü : VIT INT DEX STR

  Skiller :

  Yırtma: 3 Yönlü Kesme tarzı ve her vuruş için ayrı ayrı %20 kritik vuruş şansı var
  Kurt Nefesi: Ortalama hasar ve bunun yanında sersemletme şansı var
  Kurt Atlayışı: Arayı kapatmak için harika bir beceri, bunun yanında yüksek hasara sahip
  Kurt Pençesi: Bir nevi Hızlı Saldırı, ancak hedef alanı çok geniş, hasarı çok yüksek ve %20 kritik vuruş şansına sahip
  Kırmızı Kurt Ruhu: Büyülü Keskinlik tarzı anlık olarak mana isteyen, INT ile güçlenen bir yetenek, ancak düşük seviyelerde etkisini gösteremiyor ve savunmamızı düşürüyor
  Çivit Kurt Ruhu: Saldırı hızımızı ve bloklama şansımızı arttırıyor ve bunu dost birimler üzerinde de kullanabiliyoruz.

  Şimdi İse Hangi İtem Hangi Canavardan Düşer ?

  Kırmızı Demir Pala:
  Mistik Arahan Reisi, Mistik Arahan Savaşçı, Mistik Fanatik


  Sonbahar Yelpazesi:
  Akrep Okçu, Akrep Adam, Gölge Metini


  Antik Çan:
  Akrep Okçu, Akrep Adam, Gölge Metini


  Siyah Yaprak Hançeri:
  Vahşi Deli, Vahşi Asker


  Geyik Boynuzu Yay:
  Vahşi Okçu


  70 - 75 Level Silahlar:
  Azrail


  48 Level Zırhları:
  Örümcek Zindanı (agresif olmayan pençe ve asker örümcekler)
  Nadiren Tapınağın üst katları (4, 5, 6)
  Nadiren Dağdaki Buz Golemleri


  54 Level Zırhları:
  Hayalet Ormanındaki Orman Perileri ve Ma-An Metini
  Ork Reisinin Sandığı, Nadiren Kraliçe Örümcek Sandığı, BOSS Maymun General


  61 Level Zırhları:
  Ateş Kralı Sandığı, Kraliçe Örümcek Sandığı, Dokuz Kuyruk Sandığı
  85 level üstü metinler
  Kızıl Ormandaki agresif Kırmızı Söğütler


  66 Level Zırhları:
  Bin Savaşçı, Kırmızı Kötü Ağaç, Azrail

  Beşgen Kalkan:
  Altın sandık, Gümüş sandık (Özellikle + olan sandıklar), Lanetli Ayı


  Siyah Yuvarlak Kalkan:
  Yılan Okçu, Yılan Kılıççı, Altın Sandık, Gölge Metini


  61 Level Kalkanları:
  Örümcek Zindanı 2 nci Kat, Yılan Okçu, Yılan Kılıççı, Çöl Haydutu


  At Madalyonu:
  Levele göre her maymun zindanında değişiklilik gösterir


  20/45 Level Arası:
  İkinci Köy, Kolay Maymun zindanı, genellikle atıcı maymunlar.


  45/50 Level Arası:
  Çölün alt tarafındaki, Normal Maymun zindanı, genellikle atıcı maymunlar.


  50 Level üstü:
  Çölün orta tarafındaki, Zor Maymun zindanı, genellikle altın maymunlar.


  K.Maymun Zindanı Bitkisi
  İkinci Köy, Kolay Maymun zindanı sonunda, abide odasındaki Kaya Maymun


  N.Maymun Zindanı Bitkisi
  Çölün alt tarafındaki, Normal Maymun zindanı sonundaki Kaya Maymunlar


  Z.Maymun Zindanı Bitkisi
  Çölün orta tarafındaki, Zor Maymun zindanı sonundaki odada Maymun Lordu


  Kutsama Kağıdı
  Altın Sandık, Gümüş Sandık, Boss sandıkları
  Lolipop, Çukulata, Sarı Gül, Kırmızı Gül
  80 level üstü metinler (nadiren düşük level metinler)


  Demirci Taşı (Kesin Bilgi Değil)
  Altın Sandık, Boss sandıkları

  Shiriken+
  Vahşi Okçu, Vahşi Deli, Vahşi Asker
  Altın Sandık, Gümüş Sandık, Boss sandıkları


  Değerli Taş Parçası
  Jon-H, Jak-To


  Bayrak
  Yabani Okçu, Güçlü Yabani Okçu


  Paslı Bıçak
  Gu-Ryung, Pha-H


  Shiriken
  Yabani Okçu, Yabani Piyade, Yabani Uşak


  Kırık Porselen
  To-Su, Kyuk-


  Yıpranmış Siyah Üniforma / Siyah Üniforma+
  Siyah Rüzgar Delisi, Yabani Piyade, Siyah Rüzgar Okçusu
  To-Su, Kyuk-


  Kılçık
  Balıklar sağ tıklandığın ölür, kaybolur yada kılçık olur


  İstiridye
  Sudak Balığı (Balık ölebilir, kılçık olabilir yada kaybolur, istiridye kesin değildir)


  Beyaz İnci
  İstiridye (boş çıkabilir yada taş parçası olabilir, inci kesin değildir)


  Mavi İnci
  İstiridye (boş çıkabilir yada taş parçası olabilir, inci kesin değildir)


  Kankırmızı İnci
  İstiridye (boş çıkabilir yada taş parçası olabilir, inci kesin değildir)

  Ork Muskası / Ork Muskası+
  Elit Ork, Elit Ork Savaşçı (Cesur olanlardan da düşmektedir)


  Ork Dişi / Ork Dişi+ (+sız diş biyolog görevidir)
  Siyah Ork, Siyah Ork Devi, Ork


  Başlangıç El Kitabı / Başlangıç El Kitabı+
  Mistik Arahan slotları


  Bilinmeyen Tılsım / Bilinmeyen Tılsım+
  Elit Mistikler (Tapınağın içersinde)
  Vahşi Arahanlar (Savaşçı, Reis, Fanatik... vs)


  Lanet Kitabı / Lanet Kitabı+ (+sız kitap biyolog görevidir)
  Elit Mistikler (Tapınağın içersinde)
  Vahşi Mistikler (Savaşçı, Reis, Albay, Fanatik... vs)


  Bilinmeyen İlaç / Bilinmeyen İlaç+
  Hastalıklı İnsanlar, Dayanıklılık Metini


  Sargı Bezi / Sargı Bezi+
  Hastalıklı İnsanlar, Dayanıklılık Metini


  Yılan Kuyruğu / Yılan Kuyruğu+
  Yılan Okçu, Yılan Kılıççı, Gölge Metini


  Akrep Kuyruğu / Akrep Kuyruğu+
  Kral Akrep, Ruh Metini, Gölge Metini


  Akrep İğnesi
  Akrep Okçu, Akrep Adam, Gölge Metini


  Örümcek Bacakları
  Çöldeki Pençe ve Asker Örümcekler
  Zindandaki agresif olmayan Pençe ve Asker Örümcekleri


  Örümcek Gözleri
  Bütün Örümcek Slotları

  Örümceğin Zehir Kesesi
  Bütün Örümcek Slotları


  Örümcek Yumurta Kesesi
  Bütün Örümcek Slotları


  Yüz Kremi
  Sea-Rang


  Süslü Saç Tokası
  Beyaz Yeminliler, Gümüş Sandık, Siyah Metin


  Çile
  Beyaz Yeminliler, Siyah Metin


  Kırmızı Domuz Kuyruğu Kurdele / Kırmızı Domuz Kuyruğu Kurdele+
  Beyaz Yeminliler (Genellikle okçular), Mi-Junk, Ein-Jung


  Beyaz Domuz Kuyruğu Kurdele / Beyaz Domuz Kuyruğu Kurdele+
  Beyaz Yeminliler (Genellikle okçular), Mi-Junk, Ein-Jung


  Kurbağa Dili
  Tapınağın sonundaki kurbağalar


  Kurbağa Bacağı
  Tapınağın sonundaki kurbağalar


  Yaprak
  Gulyabani


  Buz Küresi / Buz Küresi+
  Buz Adam, Buz Golemi


  Buz Parçası / Buz Parçası+
  Buz Adam, Buz Golemi


  Katil Buz Balinasının Boynuzu
  Katil Buz Balinası


  Ayı Safrası
  Ayı, Aç Ayı

  Ayı Ayak Derisi
  Siyah Ayı


  Ayı Ayak Derisi+
  Kahverengi Ayı, Bera


  Kaplan Postu
  Kaplan, Aç Kaplan


  Beyaz Kaplan Postu
  Beyaz Kaplan, Aç Beyaz Kalpan


  Kaplan Pençesi
  Kaplan, Aç Kaplan


  Kaplan Pençesi+
  Beyaz Kaplan, Aç Beyaz Kalpan, Tigris


  Kurt Pençesi
  Tüm Kurt ve Alfa Kurt slotları


  Kurt Pençesi+
  Tüm Aç ve Aç Alfa Kurt slotları, Lykos


  Kurt Postu
  Tüm Kurt slotları


  Kurt Postu+
  Tüm Aç ve Alfa Kurt slotları, Lykos


  Yaban Domuzu Dişi
  Yaban Domuzu, Aç Yaban Domuzu, Scrofa


  Yaban Domuzu Dişi+
  Kırmızı ve Aç Kırmızı Yaban Domuzu

  Şeytan Hatırası / Şeytan Hatırası+ (+sız hatıra biyolog görevidir)
  Tapınağın sonundaki şeytan kulesi içerisinde bütün slotlar


  Şeytan Mücevheri / Şeytan Mücevheri+
  Tapınağın sonundaki şeytan kulesi içerisinde bütün slotlar

  Şimdide Hangi Efsun Ne İşe Yarar ? Neye Gelir :


  Max hp = Karakterinizin hp sine x kadar hp ekler,Zırh,kolye,ayakkabı,bilezikde olur

  Max sp = Karakterinizin sp sine x kadar sp ekler,Zırh,kolye,ayakkabı,bilezikde olur

  Güç = Karakterinize x kadar str bonus ekler (bu bonus vuruş gücünüzü arttırır),Silah,kalkanda olur

  Zeka = Karakterinize x kadar int bonus ekler (bu bonus zekayı arttırır sura ve şamanlar için beceri güçlerini arttırır),Silah,kalkanda olur

  Çeviklik = Karakterinize x kadar dex bonus ekler (bu bonus savuşturmayı arttırır ayrıca ninja karakterler için beceri hasarını yükseltir),Silah,kalkanda olur

  Saldırı hızı = Karakterinize x kadar saldırı hızı ilave eder (bu bonus silahı sallama hızınızı etkiler) •Hareket hızı = Karakterinize x kadar hareket hızı verir (bu bonus karakterinizin hızını arttırarak daha hızlı yürümeyi sağlar),zırh,küpe,kaskda olur

  Zehirleme şansı = Karakterinizin düz vuruşlarında rakibinizi zehirlemenize şans verir ,kask silah,küpede olur

  Sersemletme şansı = Karakterinizin düz vuruşlarda rakibi sersemletmesi ve onun donması şansını verir ,silah,kolye,ayakkabıda olur

  Yavaşlık değişimi = Rakibinizin hızını düşürmenize şans verir ,kolye,ayakkabıda olur

  Kritik vuruş = Rakibinize vurduğunuz hasarı 2 katına çıkarma şansı verir ,Silah,kolye,ayakkabıda olur

  Delici vuruş = Rakibinizin savunmasını sıfır sayarak hasarınızı arttırır (bu bonus savunması fazla olan karakterlere karşı etkilidir) ,Silah,kolye,ayakkabıda olur

  Yarı insanlara karşı = Rakibinize (yalnızca playerler) karşı vuruş gücünüzü x oranında arttırır ,Silah,küpe,kask,kalkanda olur

  Hayvanlara karşı = Oyundaki tüm canavarlara karşı vuruş gücünüzü x oranında arttırır
  Ölümsüzlere karşı = Bos(patron)lara karşı vuruş gücünüzü x oranında arttırır (Sanırım bu bonus yalnızca azrailde işe yarıyor)

  Mistiklere karşı = Seungryong vadisindeki mistik slotlarına vuruş gücünüzü x oranında arttırır

  Şeytanlara karşı = Şeytan kulesindeki canavarlara karşı vuruş gücünüzü x oranında arttırır


  Hasarı hp nin emmesi = Aldığınız hasarın %x kadarını hp nize ekler

  Hasarı sp nin emmesi = Aldığınız hasarın %x kadarını sp nize ekler

  Düşman sp sini çalma = Rakibinize vurduğunuz hasarın %x kadarı rakibinizin sp sinden eksilir

  Bloklama = Rakibinizin düz vuruşlarının Miss geçme şansını verir (yani etkisiz)

  Oka karşı dayanıklı = Rakibinizin Ok ile verdiği hasarı x oranında azaltır ,Zırh,küpe,kolye,ayakkabıda olur

  Bıçak savunması = Rakibinizin Bıçak ile verdiği hasarı x oranında azaltır ,Zırh,küpe,kolye,ayakkabıda olur

  Kılıç savunması = Rakibinizin Kılıç ile verdiği hasarı x oranında azaltır,Zırh,küpe,kolye,ayakkabıda olur

  Çan savunması = Rakibnizin Çan ile verdiği hasarı x oranında azaltır,Zırh,küpe,kolye,ayakkabıda olur

  Yelpaze savunması = Rakibnizin Yelpaze ile verdiği hasarı x oranında azaltır,Zırh,küpe,kolye,ayakkabıda olur

  Ateşe karşı dayanıklı = Özellikle doyum paperde ki yaratıkların verdiği hasarı x oranında
  azaltır,Zırh,kask,bilezik

  Şimşeğe karşı dayanıklı = Rakibinizin Kritik vuruş şansını x oranında azaltır ,Zırh,kask,bilezik olur

  Rüzgara karşı dayanıklı = Rakibinizin Delici vuruş şansını x oranında azaltır ,Kask,Bilezik,Zırh olur

  Zehire karşı koyma = Rakibinizin sizi zehirleme şansını x oranında azaltır,Kask,Bilezik,Küpe olur

  İki kat exp kazanma = Kestiğiniz canavarlardan alacağınız tecrube miktarını x oranında 2 kat almanıza şans sağlar,Ayakkabı,Kolye,Kalkan olur

  İki kat yang düşürme = Kestiğiniz canavarlardan düşen yangların x oranında 2 katı düşmesine şans verir ,Ayakkabı,Kolye,Kalkan olur

  Sersemlik karşısında bağışıklık = Rakibin sersemletme şansına karşı bağışıklık sağlar donmanızı engeller (bu bonus her zaman tutmayabiliyor),Kalkanda olur

  Yavaşlatma karşısında bağışıklık = Rakibin yavaşlatma şansına karşı bağışıklık sağlar ve yavaşlamayı engeller,Kalkanda olur

  Büyü Hızı=Skillerinizin x oranda hızlı dolmasını sağlar,silah,zırhta olur

  Büyü Savunması=Atıllar Skilleri x oranında azaltır,Zırh kask,bilezikte olur

  Oklardan Korunma Şansı=Rakibinizin Ok ile verdiği hasarı x oranda miss olmasını sağlar,Ayakkabı,Kask,Küpede olur

  Hp Üretimi=X oranda hpnizin hızlı dolmasını sağlar,Kask kolye gibi eşyalarda olur

  •Sp Üretimi=X Oranda spnizin hızlı dolmasını sağlar,Kask kolye gibi eşyalarda olur
  Alıntı.​
   
  StarkTR ve Whistle bunu beğendi.
 2. Whistle

  Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

  4.239
  854
  1.951
  30 Ekim 2011
  Erkek
  Öğrenci
  Samsun
  Adınız ve Soyadınız:
  Eray Öksüz
  Ruh Haliniz:
  Bulutlarda
  Şaman bayan karakterinin resmini çekerken kadrajı iyi ayarlamışlar. :D:D
   
  Respect bunu beğendi.
 3. StarkTR

  StarkTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Yönetici Grafiker Casro2 (Metin2) GM

  222
  160
  706
  20 Ekim 2014
  Erkek
  Öğrenci
  Rize
  Adınız ve Soyadınız:
  Kamil Topaloglu
  Ruh Haliniz:
  Mutlu
  Takımınız:
  Besiktas
  Az renklendir konuyu be arkadaşım fotokopi gibi duruyor :D
   
 4. Respect

  Respect Kenji Site Yetkilisi Yönetici Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek Üye

  644
  369
  801
  30 Eylül 2014
  Erkek
  Ögrenci
  ANKARA
  Adınız ve Soyadınız:
  Caner GÜNGÖR
  Ruh Haliniz:
  Paranoyak
  Takımınız:
  Diger takımlar
  :ranting2::ranting2:
   
 5. StarkTR

  StarkTR Eleştiri Makinesi Site Yetkilisi Yönetici Grafiker Casro2 (Metin2) GM

  222
  160
  706
  20 Ekim 2014
  Erkek
  Öğrenci
  Rize
  Adınız ve Soyadınız:
  Kamil Topaloglu
  Ruh Haliniz:
  Mutlu
  Takımınız:
  Besiktas
  Ne dedimki ben ya :(:dontknow:
   

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.