Çözüldü MB Elveda Files V2.1

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sakizkerim

Üye
Üye
Hayırlı forumlar, @MBayraktar moderatörümüzün paylaştığı fileste 4 taş sistemi ve toplu kutsama çalışmamakta, ayrıca depoya para konulmuyor. Öncelikle filesi paylaştığı için teşekkür ediyorum :) Çözülmeyecek bir şey değil kodlarda bir sorun var dedi bir kaç kişi fakat benim pek c++ bilgim yok. Ek olarak elimde ücretli bir files bulunmakta içinde ki bir iki sistemi beğendim, filesten sistemleri çekme ihtimalimiz var mıdır. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler..

Çözüm
Konuyu düzgün bölüme açmışsınız, sizi tebrik ederim. Sorularınıza şu şekilde yanıt vereceğim.
1. 4 taş sisteminde yaşadığınız sorunlar nedir?
2. Grup kutsama ekli mi bilmiyorum ama büyük ihtimal protodan ayarlı değildir. [C++] Şaman Grup Kutsama [Kendinini Kutsayamama Bugu Çözüldü] bu linkteki konuyu inceleyebilirsiniz.
3. Depoya para koyulmuyorsa luaları eksiktir. İnternette araştırarak bulabilirsiniz.
son sorunuzada gelirsek eğer c++ ve py bilginiz varsa çıkarıp bakabilirsiniz. Dosyalarda karşılaştırma yapmak için winmerge proğramını kullanabilirsiniz.
Konuyu düzgün bölüme açmışsınız, sizi tebrik ederim. Sorularınıza şu şekilde yanıt vereceğim.
1. 4 taş sisteminde yaşadığınız sorunlar nedir?
2. Grup kutsama ekli mi bilmiyorum ama büyük ihtimal protodan ayarlı değildir. [C++] Şaman Grup Kutsama [Kendinini Kutsayamama Bugu Çözüldü] bu linkteki konuyu inceleyebilirsiniz.
3. Depoya para koyulmuyorsa luaları eksiktir. İnternette araştırarak bulabilirsiniz.
son sorunuzada gelirsek eğer c++ ve py bilginiz varsa çıkarıp bakabilirsiniz. Dosyalarda karşılaştırma yapmak için winmerge proğramını kullanabilirsiniz.

Çözüm
Yardımlarınız için teşekkürler. PARTY değerini konuda verilen dwVnum'lara ekleyinca grup kutsama düzeldi, 4 taş sisteminde ki soruna gelince sadece 3 taş slotu var 105 silahına kadar denedim fakat 4. taş slotu gelmiyor. Depo için lua bulamadım fakat pek bir önem taşımıyor files üzerinde, zaten hızlı menüde banka bulunmakta, winmerge programı için teşekkür ederim işime yarayacak gibi gözüküyor. Şuan için tek sorunum 4 taş kaldı :) Tekrardan teşekkür ediyorum..

Yardımlarınız için teşekkürler. PARTY değerini konuda verilen dwVnum'lara ekleyinca grup kutsama düzeldi, 4 taş sisteminde ki soruna gelince sadece 3 taş slotu var 105 silahına kadar denedim fakat 4. taş slotu gelmiyor. Depo için lua bulamadım fakat pek bir önem taşımıyor files üzerinde, zaten hızlı menüde banka bulunmakta, winmerge programı için teşekkür ederim işime yarayacak gibi gözüküyor. Şuan için tek sorunum 4 taş kaldı :) Tekrardan teşekkür ediyorum..
4 taş sistemi ekliyse protolardan "socket_pct" sütunu var. Orada iteme eklenecek maksimum taş miktarını belirtebilirsiniz. Buyrun resim;
4tas.jpg

Eğer 3 taş eklenen tüm itemlerinize 4 taş eklemek isterseniz. Navicat yada her nereden sql işlemi yapıyorsanız şu queryi komutunu çalıştırın.
SQL:
UPDATE item_proto SET socket_pct = 4 WHERE socket_pct = 3
Query komutunun türkçesinide açıklim size. Socket_pct sütununda 3 olan değeri bul bunu 4 ile değiştir. Anlamına gelmektedir.
Not: item_proto.txt, item_names.txt kullanıyorsanız excelden ilgili sütunları ayarlayabilirsiniz.

Unutmadan ekliyim. Bunları uyguladıktan sonra sorununuz çözülürse geri bildirimde bulunmayı unutmayın ona göre konu önekini güncelleyeceğim :)

Sorunum çözülmüştür, teşekkür ederim yardımlarınız için. Bu arada ramazanınız mübarek olsun :) İyi forumlar
Teşekkür ederim. :) Sizinde ramazanınız mübarek olsun. Sorununuz çözüldüğüne göre konu önekini çözüldü olarak değiştiriyorum. İyi forumlar dilerim :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri