loading ekranı kaldırma - Aeldra tarzı loading

bosymax

Geliştirici
Geliştirici
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Konu Alıntıdır.
Merhabalar, sadece python taraflı nasıl loading ekranını kaldırabilirsiniz onu göstereceğim, herhangi bir psm sistemi yada hızlı yüklenme işlemi içermemektedir, geçişlerdeki curtain, fade in efektlerini de kaldıracağız.
Sadece ilk girişte loading ekranımız olacak sonrasında ise oyun içinde ışınlanırken yüklenme ekranı olmadan haritalar arası geçiş yapacaksınız.
Exit kısmında oluşan bir hata fixi için @canTolip 'e teşekkür ediyorum

Ön görsel
2008loading.gif

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Bununla ilgili miydi yoksa psm ile ilgili miydi hatırlamıyorum ama buna benzer bir paylaşımın altında "Şehirden Başla" butonuna tıklayınca client kapanıyor diye bir yorum görmüştüm.
Bu sorun var mı bunda?

Bununla ilgili miydi yoksa psm ile ilgili miydi hatırlamıyorum ama buna benzer bir paylaşımın altında "Şehirden Başla" butonuna tıklayınca client kapanıyor diye bir yorum görmüştüm.
Bu sorun var mı bunda?
python kısmında onun ile bağlantılı herhangi bir kısım göremedim sanmıyorum ama

aeldra tarzi loading yok ki sadece loading ekranını kaldırıyorsun böyle benim ihtiyacım olan o loading ekranına nasıl logoyu koyabilirim

Evet
Paylaşma şansın var mı ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
ya tabi alırsın almazsın orası kişiye kalmış sorgulamak bize düşmez sadece merak ettim

Şimdi bir deneyeyim dedim, pek sevmedim açıkcası. Yani bana hitap etmedi desem daha doğru olur. Sebebi ise, çok sağlam bir psm olmadığı sürece hiç bir şey ifade etmiyor. Ayrıca 1 defalığına mahsus /go c1 yaptığımda client syserr vermeden komple kapandı. Eğer güzel bir psm yoksa, kullanılmasını pek tavsiye etmiyorum açıkcası.

Amacım konuyu baltalamak değil, yazdıklarım şahsi düşüncemdir. Paylaşım için tekrardan teşekkürler :)

Şimdi bir deneyeyim dedim, pek sevmedim açıkcası. Yani bana hitap etmedi desem daha doğru olur. Sebebi ise, çok sağlam bir psm olmadığı sürece hiç bir şey ifade etmiyor. Ayrıca 1 defalığına mahsus /go c1 yaptığımda client syserr vermeden komple kapandı. Eğer güzel bir psm yoksa, kullanılmasını pek tavsiye etmiyorum açıkcası.

Amacım konuyu baltalamak değil, yazdıklarım şahsi düşüncemdir. Paylaşım için tekrardan teşekkürler :)
Bende psm olduğundan çok hızlı ama ben de katılıyorum dediğinize eski hali daha güzel.

Geri