Çözüldü Kralonly files hakkında

Çözüldü 
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

benimsinsen41

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Beyler elinde kralonly filesin vhdsi olan varmı kurulup kurulmaması önemli değil 7.0 5.0 mıydı neydi

Çözüm
vhd artık gereksiz uğraş. Vmware kullanmanı öneririm. :) Forumda kurulumunu anlatan videolar mevcut.

Çözüm
vhd artık gereksiz uğraş. Vmware kullanmanı öneririm. :) Forumda kurulumunu anlatan videolar mevcut.
Aynen katılıyorum :) VHD , VDİ Kullanmaya illa da gerek yok ;) Fakat şunu bilmeni isterim ki adam istiyor ki hem freebsd kurupta sonrada oyunu kursun :D
Direk oyuna start verip gireyim havasındalar :)
Sorun yok %100 destek veriyorum zaten

@ncp80 piyasanın senin gibi insanlara ihtiyacı var. Arkadaş için tekrardan up etmen güzel bir davranış. İnternet ADSL mi Fiber mi?

Benim bulunduğum yerde fiber bile yok. ADSL'in 0.80 kbsi ile up yapmak ölüm. :)) 1 GB dosyayı up etmesi bütün gece alıyor. Düşün artık..
Eğer izniniz olursa kendi internet ayarlarımı sizlerle paylaşmak isterim :) Ama forumumuzda halen böyle bir bölüm bulunmamakta :)
Off Topic diye bir bölüm olsa tadından yenmez :D
Her türlü paylaşımın olduğu her türden konuların barındığı bir bölüm :)
Düşünsenize :D
Benim internet ayarlarım sayesinde upload hızımda ve download hızımda yeteri kadar artış var zaten :)
Bana okadarı yeterli. Ha oyun için mi istiyorsunuz ozaman onun içinde yapmış olduğum özel bir ayar olucak tabii ki :)

Öyle bir bölüm zaten var. :) Hatta baya detaylı bir şekilde. Bunların çoğunu kaldırmak gerekli. Gelen kişi forumda kayboluyor. :D
Her Telden | MMO Tutkunları
Gene aradığınız şey yoksa sitenin en altında forum dışı diye bir bölüm var. Orasını da kullanabilirsiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri