Konu Açıp Silenlere Uyarı

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bazı kişiler elindeki bir şeyi paylaşınca çok değerli olduğunu sanıyor ve sonradan konunun silinmesi talebini gösteriyor.
Sitemizde önemli olan paylaşımdır. Ben bile kendim haftalarca uğraşıp edindiğim bilgileri eğitim serisi halinde sundum ve sunmaya da devem edeceğim.
Bakmak için: Metin2 Geliştirici Eğitimi Video Serisi

Bu yüzden bu forumda bir şey paylaşmadan önce 10 kere hatta 100 kere düşünün. Birileri bana paylaştığımdan dolayı baskı kurar mı diye.
Burada her şeyden önce paylaşım önceliklidir. Bu yüzden paylaşılan bir şey paylaşılmış sayılır. Ne kadar silinmesini veya kilitlenmesini isteseniz de illa birileri öğrenmiş başka yerlerde de paylaşmıştır.

Elinizdeki şeyler çok önemliyse hiç paylaşmamanız lazım...

Saygılarımla...

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Bazı kişiler elindeki bir şeyi paylaşınca çok değerli olduğunu sanıyor ve sonradan konunun silinmesi talebini gösteriyor.
Sitemizde önemli olan paylaşımdır. Ben bile kendim haftalarca uğraşıp edindiğim bilgileri eğitim serisi halinde sundum ve sunmaya da devem edeceğim.
Bakmak için: Metin2 Geliştirici Eğitimi Video Serisi

Bu yüzden bu forumda bir şey paylaşmadan önce 10 kere hatta 100 kere düşünün. Birileri bana paylaştığımdan dolayı baskı kurar mı diye.
Burada her şeyden önce paylaşım önceliklidir. Bu yüzden paylaşılan bir şey paylaşılmış sayılır. Ne kadar silinmesini veya kilitlenmesini isteseniz de illa birileri öğrenmiş başka yerlerde de paylaşmıştır.

Elinizdeki şeyler çok önemliyse hiç paylaşmamanız lazım...

Saygılarımla...
Bu konu resmen benim için açılmış sjsjs ya whistle knk utandım valla :D

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri