İstek İstek Sistem

İstek 
Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

atier

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba piyasada çoğunlukla bu kullanılır en performanslısı budur diyebileceğiniz bu 3 sistemi rica etsem paylaşabilirmisiniz.

1. K Envanter
2. Mob Drop İnfo ( Mümkünse Envanter Görünümüde Olan )
3. Efsun Botu

Teşekkür Ederim.

Merhaba mob drop için kendi konumu kullanabilirsin bu kadar detaylısını bulamassın kendimden biliyorum 😂
Detaylı Mob Target İnfo Tam Sistem

Envanter görünümüne ise paylaşılan güzel gördüğün penceresi olan sistemi indir uiscript dosyasına atılacak olana göre bunu düzenle yapamassan ona göre çeviririm kodları kolay zaten

K envanter olarak paylaşılan çoğu sorunlu sorunlu derkene fixi atılacak şeyleri var onuda söküyorum hatalarını gideriyim paylaşıcam inşallah yinede şunu kullan dediğiniz varsa bende arıyorum.

Merhaba mob drop için kendi konumu kullanabilirsin bu kadar detaylısını bulamassın kendimden biliyorum 😂
Detaylı Mob Target İnfo Tam Sistem

Envanter görünümüne ise paylaşılan güzel gördüğün penceresi olan sistemi indir uiscript dosyasına atılacak olana göre bunu düzenle yapamassan ona göre çeviririm kodları kolay zaten

K envanter olarak paylaşılan çoğu sorunlu sorunlu derkene fixi atılacak şeyleri var onuda söküyorum hatalarını gideriyim paylaşıcam inşallah yinede şunu kullan dediğiniz varsa bende arıyorum.
O düzenleme işlerinde ben çok sıfırım sistem eklemeyi bile daha yeni yeni öğrendim ama teşekkür ederim konunu indireceğim.

Geri