Çözülemedi Inventario blocco system hakkında

Ne yazık ki bu konuda sorulara çözüm bulunmuyor. Eğer konuda yorumlar varsa hepsini inceleyebilirsiniz. Belki sizlerin sorununuzu çözmek için için ipuçları bulabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

ncp80

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Konuya geçmeden önce MmoTutkunları aileme merhabalar diyerek başlıyorum.

İlk olarak hepinize günaydın :)

Benim ekledigim bir sistem sözkonusu..

Turkmmoda rastladığım ve begendigim bir sistemdir.

Bu sistemi kendim bizzat turkcelestirdim.
Ama gelin gorun ki adam bank.py dosyasinı paylaşmadığı için syserr baktığımda diyorki :

Bak güzel kardeşim akıllı kardeşim sistemi eklemişin güzel eyvallahta senin bank.py dosyanı bulamıyorum görmüyorum diyor.

Bende içimden kocaman bir Hmmmm çektim .net dedim ki yav ben mmotutkunları ailemden yardım istesem hemen yardımıma koşarlar xD

Boş durmadım ve foruma girdiim ve bunları yazmaya başladım. Neyse ilk olarak forumun ileri gelenleri olmak üzere adminlerinden daha sonra moderatörlerinden ve daha sonra ise normal üyelerinden bu konuya girip eğer bildikleri varsa yazmalarını istiyorum.

Ben uzun zamandır diğer forumları takip etmiyorum. Sistemlere de göz atamadım kısaca. Bazen belirtiyorum kendim sistem yapmaya çalışıyorum artık. Bu yüzden eskisi gibi pek ihtiyacım olmuyor.
O paylaşan akıllı kimse ondan bank.py dosyasını elde etmeniz lazım. Çünkü onun kullandığı fonksiyonları çıkartmanız zor olabilir. Yada turkmmo'daki konuyu yöneticilere raporlayabilirsiniz.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri