Çözüldü Güvenli Bölge Alanı Nasıl Yapılır

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

choppy27

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selem hocam iyi günler hocam birsikinti varda yardimci olur musunuz .bu sürgün mağarası 2ci kati ejderha önü orayi nasil guvenli bölge yapapabilirim arastirdim veformda bulamadim bir cok yerlerde bulamadim 1 haftadir ariyorum ve sizlereve MMO Tutkunlari böyle bir konuacikmasini istiyorum cok tskeler iyi formlar

Çözüm
Bunun için MAP tasarımcısı veya MAP tasarlama hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Admin Whistle'nin dediği gibi bu işlemler World Editör ile yapılıyor. Youtubede " Metin2 Map Editleme " gibi yazılar aratarak bilgi edinebilirsiniz veya bir şekilde Map tasarımcılarına ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.
Oyuncuların birbirine saldıramadığı alanları diyorsunuz dimi? 1. Köyde ortası gibi. Bu tür ayarları worldeditör programıyla yapabilirsin.

Ben modelleme işi ile uğraşmadığım için detaylı olarak kullanmadım. Sadece izlediğim bi videoda güvenli bölgenin nasıl yapılacağı anlatıyordu.

Türkçe yazım hataları sebebiyle bu mesaj düzenlendi.
Video linki duruyor mu? Hocam varsa eğer atar mısınız teşekkürler. :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Video linki duruyor mu? Hocam varsa eğer atar mısınız teşekkürler. :D
Seneler önce izlemiştim. Ne yazık ki linkini hatırlamıyorum. Herhangi bir arama motorunda "World editör kullanımı, rehberi vb." şeyleri aratırsanız, istediğiniz sonuca ulaşabileceğinize inanıyorum. :)

Bunun için MAP tasarımcısı veya MAP tasarlama hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Admin Whistle'nin dediği gibi bu işlemler World Editör ile yapılıyor. Youtubede " Metin2 Map Editleme " gibi yazılar aratarak bilgi edinebilirsiniz veya bir şekilde Map tasarımcılarına ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.

Çözüm
İşte bu yüzden yardım konularını forumdan açın diyorum. :) Takipçiler birbirine yardımcı olarak kendilerini bile geliştirirler. Aynı şekilde yardımlaşma konuları halka açık olacağı için herkes bu konuda yazılanları görebilecek..

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri