GTA 5 Oyun Sonları

RaveqiD

Emekli Üye
Emekli Üye
GTA V'ın sonu Franklin karakterinin Devin Weston adlı düşmanı tarafından 2 seçenek sunar. (Devin 2 seçenek sunar; ancak 1 son daha vardır.)

A.Kill Trevor
Franklin telefonla diğer ana karakter olan Trevoru arayarak buluşmak istediğini söyler. O da kabul eder. Sonra Michaeli arayıp Trevoru öldüreceğini söyler. Oda yanında olacağını söyler. Oraya gidince biraz sonra Trevor onu öldüreceğini farkedip arabasına binip kaçmaya başlar. Fakat bir süre sonra Michael onu gaz tankerine yönlendirir.Trevor benzinli yerde sürünürken Michael vur emrini verir.

Burada durursanız Michael yere vurarak onu ateşe verir.Siz vurursanız bu sefer siz yaparsınız.Vede oyunun hikaye kısmı sona erer.

B.Kill Michael
Franklin telefonla Micheal'i arayıp buluşmak istediğini söyler. O da kabul eder. Sonra Trevoru arayıp Michaeli öldüreceğini söyler. Oda 'Hayır! Bunu Dostuma Yapamam!'diyerek sertçe onu reddeder. Sonra ıssız bir yerde Biraz konuşmanın ardından Michael onu öldüreceğini anlayıp ateş açarak yayan kaçmaya başlar. Yüksek bir yerde tam Michaeli ikna edecekken düşmek üzereyken elini tutar.Tuttuğu sırada seçim ekrana gelir. Biz seçim yaparken Michael, Frankline kötü sözler söyler.

Eğer Kurtarmayı seçerseniz Michael size kafa atarak yere düşer.Bırakırsanız yere düşerek ölür ve oyunun hikaye kısmı sona erer.

C.Death Wish
Franklin Lesterı arayarak geleceğini söyler. Lesterın evinde Franklin herşeyi anlatır. Lester Michael ile Trevorun yerini öğrenir vede Franklin,Lamar ile oraya gelir. Tam birbirlerini vuracakken Franklin onları ikna eder. Özel Time karşı savaşırlar ve ordan çıkıp 3 Ana Karakter farklı kişlere gider. Trevor,Devini malikanesinde kıstırıp onu arabanın bagajına koyup uçuruma gidip diğer 2 ana karakteri bekler.Akşama doğru onlarda gelince biraz konuşup arabayı uçuruma yuvarlarlar. Ve de ayrılıp oyunun hikaye bölümü sona erer.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Gta 5i almıştım. Bikaç görevi yaptıktan sonra bırakmıştım. :D Artık eskisi gibi oyunlar sarmıyor. :( Şunuda belirtim oyun çok güzel. Oyun severlere tavsiye ederim. Grafik ve optimizasyonu çok iyi yapmışlar. Oyunda yaşan bir şehir var. Yapay zekada gayet iyi ;)

Geri