Yardım give_basic ekrana takılma sorunu?

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

uqursen

Üye
Üye
merhaba benim give questim şu şekilde tr karakter ve select ekranı kullanıyorum ama ekrana takılıyor tekrar karakter attığımda gidiyor.

mJVkW0.jpg

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Quest yazımında yer alan ufak tefek hatalarda buna sebep olabilir. Sistem build etse bile oyunda sorun yaşayabilir. Her zaman belirtirim. Bir hatayı veren bir çok neden vardır. Sadece nereden kaynaklandığını bulmak uğraştırır. Bir nevi bulmaca gibi.

Hocam deneme yanılma olarak denedim ve inanın ki python bilsem direk çözerim sistemler hazır olduğu için pek girişmedim bundan sonra girişmeyi düşünüyorum bunada. Sorunun tamamen karakter ekranıyla alakalı olduğunu gördüm şu yeni karakter seçme ekranında çıkan yazıyla bir alakası olabilir mi diye düşünmüyor değilim hani sistemi paylaşan kişiden mesaj bekliyorum bakalım kendiside doğruladı sorun var diye bakalım. Aralarında ne gibi bir bağlantı olabilir; hemen açıklayayım şimdi karakter seçme ekranında ki açıklama yazısını bir text üzerinden çeker direk hangi karakterse yazdırır başka karakteri seçmedikçe o yazı orda kalır, şimdi queste gelince otomatik açılan bir quest direk ekranda kalıyor ve başka quest yoksa çıkan yazılar silinmiyor varsa başka quest, ekranı temizliyor haliyle seçmediğimiz birşeyi kapatsakta yazıları temizlenmiyor. Yanlışım varsa düzeltin hocam py bilgim pek yok ama mantıken text ile alakalı bu var :D

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri