Son sürümü beğendin mi ?

• Evet

Oy: 2 100,0%
  • Hayır

Oy: 0 0,0%

• Toplam katılım
    2

WILDGUARD

Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin?
Grafiker
Emekli Üye
Editör
IMG_2715.JPG

FWG CFG - Son Sürüme Yeni İsim

İndirme Seçenekleri ;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Açıklama ;
[AIM] WILD ve [DEF] WG cfg olarak çıkarmış olduğum serileri bitirmiş bulunmaktayım. Bu serilerin son sürümü olarak karma bir cfg çıkardım ve yeni ismi FWG CFG.
Bundan sonraki süreçlerde CFG sürümü çıkmayacak.

Özellikler ;
` Görüntü Ayarları En Üst Düzey
` Ses Ayarları En Üst Düzey
` Mouse Ayarları En Üst Düzey
` Bind tuşlarında reklam ve server ip bulunmamaktadır.
` Final sürüm ile en üst düzeyde oynamak sizin de hakkınız.

CFG İle Oynama Taktikleri ;
` [ %90 ] Shift Tusuna Basılı Tutarak Yürüyünüz Gerçekten İyi Oynuyorsanız Zaten Önünüze Çıkacak Adamı Kolay Bir Şekilde HS Atarak Öldürebilirsiniz.
` [ %100 ] Ayrıca Hem HS Atacaksınız Hem Karsı Tarafa Ses Vermeyeceksiniz Bu Sizin İçin Bir Avantaj
` [ %25 ] CTRL Basıpta Ateş Ederseniz HS Atma Oranı %25 Oranla Düşme İhtimali Var.
` [ %100 ] Crosshair Boyutu Small Ayarlarında Oynayınız. Çok İyi Bir Oranla HS Atmanızı Sağlayacaktır.

Dosya Eklentileri

• FWG.rar
    3,2 KB · Gösterim: 125
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Eskiden kalan dosyaların mı bunlar?

Teşekkürler :)

Ek Olarak konu içeriği düzenlenmiştir (görsel eklendi).
Emekli üyelere 2 gün düzenleme hakkı verdim. Normalde 60dk ile sınırlıydı tüm gruplarda ama sonra onu 1 güne yükselttim. Emekli üyelerimize minnettarlığımızı göstermek için 2 gün yaptım. Aynı şekilde kullanıcı basamağı varye "Emekli Üye" yazıyor. Onu ayarlardan değiştirebilirsin. Bende Sarhoş Filozof yazıyor mesela. :D

Emekli üyelere 2 gün düzenleme hakkı verdim. Normalde 60dk ile sınırlıydı tüm gruplarda ama sonra onu 1 güne yükselttim. Emekli üyelerimize minnettarlığımızı göstermek için 2 gün yaptım. Aynı şekilde kullanıcı basamağı varye "Emekli Üye" yazıyor. Onu ayarlardan değiştirebilirsin. Bende Sarhoş Filozof yazıyor mesela. :D
2 günü geçmiş konularım var o konularda yardımını isterim :) Düzelttim benim yazabileceğim sadece o :)

2 günü geçmiş konularım var o konularda yardımını isterim :) Düzelttim benim yazabileceğim sadece o :)
Daha iyi oldu. Aynen eski konularını güncellemek istersen geçici sınırsız düzenleme yetkisi verebilirim yada bana bildirirsin ben düzenlerim. Hangisi hoşuna giderse. Konularına gelen kişiler oluyordu. Bazılarında linkler kırık olduğu için geldikleri gibi geri gidiyorlardı. :(

Geri