Çözüldü FTP Düzenleme oto pack

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sains

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba herkese

Arkadaşlar ben locale tr yi düzenledim packimi kapattım güzelce herşeyim hazır fakat oto pack oyuna girerken güncelleyip benim değişikliklerimi yok ediyor ben ftp üzerinde yaptığım değişikliği oto pack tanımlamak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum araştırdım 0.0.0.1 adlı dosyanın içerisinde crc düzenlemek lazım falan diye sonuca vardım fakat ben 0.0.0.1 adlı dosyayı bulamıyorum nerde bilmiyorum şimdiden herkese teşekkür ederim.

Çözüm
hocam burası olabilir mi ? yanlış birşey yapmak istemiyorum yoksa sunucu resetlemem gerekiyor herşey başa sarıyor lz uzantılı dosyaları hazırladım onları burdan yüklesem olur mu ?
İlgili ekran hosting paketiniz FTP ayarlaridir. Otopackher için farklı FTP alanınız vardır diye tahmin ediyorum. Hizmet aldığınız yerden bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.
Autopatchine ait ftp olması lazım bilişimden aldığın bir sunucuysa ekstra autopatch ücreti ödemen gerekiyor diye biliyorum

aldım hocam dolu dolu herşeyini satın aldım fakat nasıl yapacağımı bilemiyorum
Ftp Sunucusuna girip oradan düzenlediğin pack dosyalarını crc olarak okutup oluşan dosyaları 0.0.0.1 dizinine atıp aynı şekilde index tarzı bi dosya olması lazım orayada okutman gerekiyor. Sunucu bilgilerine dikkatli bak orada Autopatch için ayrı bi ftp olması lazım

Ftp Sunucusuna girip oradan düzenlediğin pack dosyalarını crc olarak okutup oluşan dosyaları 0.0.0.1 dizinine atıp aynı şekilde index tarzı bi dosya olması lazım orayada okutman gerekiyor. Sunucu bilgilerine dikkatli bak orada Autopatch için ayrı bi ftp olması lazım
hocam burası olabilir mi ? yanlış birşey yapmak istemiyorum yoksa sunucu resetlemem gerekiyor herşey başa sarıyor lz uzantılı dosyaları hazırladım onları burdan yüklesem olur mu ?

Dosya Eklentileri

• ftpp.png
    ftpp.png
    73,4 KB · Gösterim: 24
İlgili ekran hosting paketiniz FTP ayarlaridir. Otopackher için farklı FTP alanınız vardır diye tahmin ediyorum. Hizmet aldığınız yerden bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çözüm
sorunumu çözdüm teşekkür ederim. ilgili firmadan ftp

Sorunumu çözdüm teşekkür ederim. FTP ayarlarını aldım ordan düzelttim

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri