Çözüldü Eveliyon V5 ( Ch'ler yok )

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

uReS

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Root'u Editledikten sonra karşıma gelen bir hata ile karşılaştım temiz bir pack içine kurmuş bulunmaktayım fakat
Beta kısamına tıkladığım halde hiçbir CH gözükmemektedir lütfen yardımcı olurmusunuz ? :(
5e50f98b62f36373c3080f8b329f5254.png

Çözüm
Konu çözüme ulaşmıştır .

Konuda yardımcı olan @Whistle Çok teşekkür ederim bu arada ilgisi ve samimiyetiyle bu forumu başarılı yerlere getireceğine inanıyorum kendisine tekrardan teşekkür ederim :)

İyi forumlar.
Düzenlemeleri yanlış yapmış olabilirsiniz. Lütfen packı tekrar düzenleyiniz. Gene sorun düzelmezse düzenlediğiniz serverinfo.py dosyasının içeriğini bizle paylaşınız.

Düzenlemeleri yanlış yapmış olabilirsiniz. Lütfen packı tekrar düzenleyiniz. Gene sorun düzelmezse düzenlediğiniz serverinfo.py dosyasının içeriğini bizle paylaşınız.

Sizin verdiğiniz Lib dosyalarını yüklemedim acaba ondan da olabilirmi sadece server ıp kısmına kendi ıp yaptım düzeldi fakat
Ch kısmında "..." şeklinde gözüküyor ve oyuna girmeye çalıştığımda serverlist kısmına atıyor ?

Acaba tam olarak çözüm nedir veya nerleri editlemem gerekiyordu başka ?

aa9b202ede6bb0e8bdb3b4048462d3a0.png

7961e93aacbf82863cbe35fe9347ac17.png

Sizin verdiğiniz Lib dosyalarını yüklemedim acaba ondan da olabilirmi sadece server ıp kısmına kendi ıp yaptım düzeldi fakat
Ch kısmında "..." şeklinde gözüküyor ve oyuna girmeye çalıştığımda serverlist kısmına atıyor ?

Acaba tam olarak çözüm nedir veya nerleri editlemem gerekiyordu başka ?

aa9b202ede6bb0e8bdb3b4048462d3a0.png

7961e93aacbf82863cbe35fe9347ac17.png
Bak şey yapacaksın. Server ip kısmını şu şekilde ayarla.
Kod:
SERVER_IP    = "192.168.1.1"

Umarım dediğimi anlamışsınızdır. :) Yukarıda verdiğim kodu alıp yapıştırın sonra kendi ip adresinizi yazınız.

Bak şey yapacaksın. Server ip kısmını şu şekilde ayarla.
Kod:
SERVER_IP    = "192.168.1.1"

Umarım dediğimi anlamışsınızdır. :) Yukarıda verdiğim kodu alıp yapıştırın sonra kendi ip adresinizi yazınız.

Dediğiniz sistemi Server_Ip kısmına yapıştırdım diğer ip yazan kısımlarada kendi ıp'mi girdim fakat şöyle bir sorunla karşılaştım lütfen yardımcı olun kaç zamandır en az 10 file kurdum hiç biri çalışmadı :(

2715eb7979a90b1c950913a2c5b68cf6.png
ebd3b6afb4723756280beffa4e42394e.png

Kendi Ip yazan yerlere kendi İp mi girdim

Dediğiniz sistemi Server_Ip kısmına yapıştırdım diğer ip yazan kısımlarada kendi ıp'mi girdim fakat şöyle bir sorunla karşılaştım lütfen yardımcı olun kaç zamandır en az 10 file kurdum hiç biri çalışmadı :(

2715eb7979a90b1c950913a2c5b68cf6.png
ebd3b6afb4723756280beffa4e42394e.png

Kendi Ip yazan yerlere kendi İp mi girdim
Bak yanlış yapıyorsun SERVER01_CHANNAL_DICT altındaki "kendi ip" yazan yeri "ip" olarak değiştir."

Konu çözüme ulaşmıştır .

Konuda yardımcı olan @Whistle Çok teşekkür ederim bu arada ilgisi ve samimiyetiyle bu forumu başarılı yerlere getireceğine inanıyorum kendisine tekrardan teşekkür ederim :)

İyi forumlar.

Çözüm
Konu çözüme ulaşmıştır .

İyi forumlar.
Bu forumu açık bırakma nedeni, kullanıcıların bizi böyle görmesi. :) Yorumunuz için teşekkür ederim.

Sorun çözüldüğüne göre;
Konu öneki "Çözüldü" olarak değiştirilmiştir.

Bu forumu açık bırakma nedeni, kullanıcıların bizi böyle görmesi. :) Yorumunuz için teşekkür ederim.

Sorun çözüldüğüne göre;
Konu öneki "Çözüldü" olarak değiştirilmiştir.

Emin olun sizin bu samimiyetiniz oldukça ve bu ilginiz ve sizin gibi yöneticiler bulduğunuzda bu forumun önü çok parlak. :) İyi forumlar dileğimle. :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri