Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz atv canlı izleyin

agariom

Üye
Üye
Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz, atv canlı izleyin dizi oldukça iyi gidiyor bence kurtlar vadisinden bile iyi bir senaryo ve kurgu var eski vadiye çok benziyor tamda çakırın rol alabileceği bir dizi tam oturmuş kesinlikle.

Diziyi internet üzerinden izleyenler için tavsiyemiz
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
&
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
burası olabilir ben dizilerimi buradan seyrederim hep belki sizlerde beğenerek izlersiniz.

Son düzenleme:
atv.com.tr varken neden ikincil yayın için oluşturulmuş güvenliği belirsiz web sitelerini kullanalımki... :)

bence çok ön yargılısın! neden dersen bu verdıgım adreslerde herhangi bir tehlike olsa size neden vereyım? atv ile aynı değerde bir site bence kardeslık ön yargılarından kurtuk derım cunku burada yazdıgın kucuk bir yorumla herkesın düşüncesini değiştirebilirsin olumlu olalım olumsuz insanın kimseye faydası olmaz. canlitvturk.com kaliteli bir site..

bence çok ön yargılısın! neden dersen bu verdıgım adreslerde herhangi bir tehlike olsa size neden vereyım? atv ile aynı değerde bir site bence kardeslık ön yargılarından kurtuk derım cunku burada yazdıgın kucuk bir yorumla herkesın düşüncesini değiştirebilirsin olumlu olalım olumsuz insanın kimseye faydası olmaz. canlitvturk.com kaliteli bir site..
Bu seninle alakalı bi'şey değil genel olarak 2.yayın organlarına pek ihtimat etmiyorum seninde etmemeni öneririm...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben zaten o tür dizileri takip etmediğim için sorun yok. Yabancı diziler varsa sitenizi ziyaret ederim. :)

Geri