Öneri En Stabil & Güvenilir Offline Shop Hangisidir ?

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

Defacer35

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Uzun zamandır araştırdığım fakat kararını bir türlü veremediğim soru, sizin tercihiniz hangisinden yana ve sebebi nedir ?

Şuan piyasada bulunan bazı offline shop seçenekleri ;

Ken Offlineshop

Koray Offlineshop
TC Offlineshop
Great Offlineshop

Rubinum Offlineshop

Aklıma gelenler bunlar, sizin tercihiniz nedir ? Hangisi üstünde çalışmaya değer ?

Great ve Rubinum hariç diğerlerini tek tek denedim ve üstünde çok fazla düzenlemeler yaptım.
Great'ın ise sadece kodlarını okuyabildim.

Her offlineshop sisteminde kendine özgü güzel özellikler var bu yüzden ben oturup baştan kodlamıştım. Eğer yeterli zamanınız varsa bu sistemlerin hepsini inceleyip kendi oyununuz için uygun bir offshop sistemi kodlayabilirsiniz.

Eğer biraz da olsa source kodları hakkında bilgin varsa ( Hata ayıklama ve çözme olarak), neyi nerde arayacağını vs. Biliyorsan rubi kullanabilirsin. Ama uğraşmak istemiyorum dersen great kullan geç

C++ ile haşır neşirim, bütün off shopları alıp beğendiğim özellikleri alarak yeni bir derleme oluşturmak hedefim. ( Örnek olarak TC'nin guisi, Rubi'nin satıştan sonra pm atma sistemi vs. alarak alt yapı üzerinde yeni bir off shop oluşturmak. )

Buradaki sorunun amacı şu, bu off shoplardan hangisini alt yapı olarak kullanayım ? Kodlama olarak en sağlıklı bulduğunuz hangisi merak ettiğim soru bu.

C++ ile haşır neşirim, bütün off shopları alıp beğendiğim özellikleri alarak yeni bir derleme oluşturmak hedefim. ( Örnek olarak TC'nin guisi, Rubi'nin satıştan sonra pm atma sistemi vs. alarak alt yapı üzerinde yeni bir off shop oluşturmak. )

Buradaki sorunun amacı şu, bu off shoplardan hangisini alt yapı olarak kullanayım ? Kodlama olarak en sağlıklı bulduğunuz hangisi merak ettiğim soru bu.
Rubi kullanmanı öneririm base olarak

Rubi'nin warez olarak piyasada dolaşan dosyalarının imitasyon olduğu söylentisi var bu yüzden çok emin olamadım aslında, nereden temin etmemi önerirsiniz ?
Cache tabanlı offlineshop sistemini kurun malum forumdaki bug testi yapın herhangi bir sorunu var mı diye. Bu arada paylaşılan rubi source ve paylaşılan offlineshopu imitasyon değil 1 1 dosyalar olduğunu düşünüyorum. Tabii ki güncel rubinum offlineshopuyla uzaktan yakından alakası yok ama base olarak o offlineshop olması gerekiyor eğer 0dan yeni bir tane yazılmadıysa

Geri