Efsane Oyuncu EdiLee ile Yeni Turkey Sunucusu Açıldı

Kyknos

Mutsuz
Emekli Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
edileeForumH.png

Sevgili Topluluk,

Harika haberlerimiz var: Metin2 efsane oyuncu EdiLee'yle bir araya geldi ve birlikte eşsiz bir proje hayata geçirdik.

23 Ağustos 2017'de yeni Turkey sunucusunu başlatıyoruz!

Ancak bu sıradan bir sunucu olmayacak - Turkey özel olarak EdiLee'nin isteklerine ve fikirlerine göre hazırlandı. Metin2 Türkiye ekibimizle birlikte Turkey sunucusunu işletecek ve elbette bu sunucuda bulunacak. Tüm zamanların en büyük Metin2 kahramanlarından biriyle omuz omuza maceralara atılma fırsatını kaçırmayın!

Forumda EdiLee'nin Turkey'le ilgili duyuruları yapacağı ve topluluğun kendisiyle sohbet etme olanağı bulacağı ayrı bir bölüm oluşturduk. Ayrıca
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
adlı Facebook sayfasında ve YouTube'da
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
düzenli olarak haberler ve videolar yayınlayacak. Yani bir göz atmaya ve kendisini takip etmeye değer!

Lütfen unutmayın, Turkey'in özel koşulları nedeniyle buna ait dünyalar gezgini bileti olmayacak - bu sunucuya ya da bu sunucudan transfer mümkün değil. Dolayısıyla bütün oyuncular aynı koşullar altında baştan başlayacak.

EdiLee'yle heyecanlı maceralar yaşamanızı dileriz!
Metin2 Ekibiniz

Server açılışında girip incelemem sonucunda tekrardan başlayan ve devamlı olan userlerin çoğunluğu server konusunda pişman olduklarını belirtmek isterim. Kimsenin beklentilerini karşılamadı her yer adım adım hileci kaynıyor olması ayrı dert senin kazandığın itemi yangı çalmaları ayrı dert.

Zaten bir şeye bakmak için oyuna girdiğimde bu söylenti vardı ve çoğu kişi "gene mi amk" gibi cümleler kurarak karşı çıktı.
İşin ilginç yanı da şu. Sanırsam 56 tane server varken birleştirme yaptılar. Neden şimdi sürekli yeni server açıp duruyorlar? Eski sunucuda oynayan oyuncular için kötü bir durum oluyor...

TR öldü oyunun suyunu sıktılar, o kadar saçma şeyler eklediler ki artık insanlara gına geldi, parası olmayan oyunu oynayamaz hale geldi oyuncuları kaybetmesinin en temel sebebi buydu. Belki bir gün yanlışından geri dönerler.

TR öldü oyunun suyunu sıktılar, o kadar saçma şeyler eklediler ki artık insanlara gına geldi, parası olmayan oyunu oynayamaz hale geldi oyuncuları kaybetmesinin en temel sebebi buydu. Belki bir gün yanlışından geri dönerler.
Her oyun güncelleniyor. Mesela ben Allods Online'de oynuyordum. Oyunun eski hali ile şimdiki halini görsen tanıyamazsın.
Bence Metin2 oyuncularının en çok yakındığı konular;
  • Botların, hilelerin çok olması.
  • Charların soyulması.
  • Gereğinden fazla maliyete bağlı olması.
vs.

Oyunu hiç umursamıyorlar 2-3 kişi bir server'da bütün slotları gezseler o kadar kişiyi banlasalar hiç bir sorun olmuyacak server'da.

Çok uzun sürmeden 3-4 kez banlasa birini illaki kullanmaktan bıkar yazılımsal olarak çözselerdi yıllar önceden bitmişti hile.
Yazılım yeterli değil demek ki. :D Onu bunu geçte profil resmini gelince hep gülesim geliyor. xD

Geri