Echo Of Soul Türkiye

echowar

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Bu gün bir kaç sitede gördüm ve size de haber vereyim dedim. Amerika, Asya ve Avrupa'da yayınlanan Echo of Soul oyunu Türkiye'de yayınlanmaya başlıyor. Oyundaki sesler, metinler, öyküler Türkçe olacakmış. Hatta Türklere özgü bir kaç kıyafet bile olabilirmiş.
1f600.png
1f600.png

Sıkı bir MMORPG oyuncusu olarak şahsen ben çok sevindim ülkemizde böyle bir oyuna destek verilmesine ve sizlerle de bu bilgiyi paylaşmak istedim. Umarım kısa sürede sunucuyu açarlar.

Oyun hakkında güncel duyurulara aşağıdaki adreslerden erişebilirsiniz. Eğer link paylaşmam yasaksa kaldırabilirim linkleri.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Selam arkadaşlar Şimdide oyunun tanıtım videosu yayınlanmış sizlerle paylaşmak istedim. Umarım yardımcı olur

Mayıs ayının sonuna açılacak.

EOS dünyasında Lama, Keçi, Griffin, Kaplan, Dinozor, Bulut, Uçan Halı, Uçan Süpürge, Mamut, Motosiklet, Ejderha gibi 23 farklı binek türü ve her türün altında da farklı renk seçenekleri bulunuyor. Bu seçeneklerle birlikte 80'den fazla binek EOS dünyasında bizleri bekliyor.

Oynayacak arkadaşlar beni bulsun oyunda gardiyan lazım olur belki :)

Valla ben hazırım :) Bu arada Size iyi bir haberim var; hızlıca seviye atlamanız için Echo Of Soul’da Sınırsız Avlanma Alanları bizleri bekliyormuş.

Selam arkadaşlar, Echo Of Soul Türkiye'nin açılmasına az bir vakit kala, kapalı beta, açık beta ve tam sürümü ile ilgili, veyahut diğer bilgilendirmeleri anında öğrenmek için linke tıklayıp en altta bulunan haber bültenine kaydol formunu doldurabilirsiniz. Kim bilir belki sürprizler olur.

Masum görünse bile, bir Büyücü EOS evreninde karşılaşabileceğiniz en tehlikeli karakterlerden biridir. Güçlü büyüleri, silinmez yara izleri bırakır ve yolunu engellemeye çalışanların kalplerini dehşetle doldurur.
Kör edici bir hızla, buz veya ateşi hizmetine çağırır, büyüleriyle hasar verir ve düşmanlarını yok eder.

Edit: Ramazanda gelecekmiş. Kapak fotoğraflarında öyle yazıyor :)

Geri