Dragon's Prophet - Açık Beta için son 2 gün!

Hannu

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0

12227786_1493562477615072_7161786973741819938_n.jpg

İnternet Sitesi :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Facebook Sayfası :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Cuma günü saat: 18:00'da OBT Başlıyor....

nTroy tarafından Turkiye'de yayınlanan Dragon's Prophet 450'den fazla Ejderha'nın bulunduğu, bölge savaşları, krallık sistemi, PvP, zindanlar ve açık etkinliklerle dolu geniş bir MMORPG oyundur. Kendi Ejderha'nızı yakalayıp geliştirebilir, binek olarak kullanabilir veya sizinle beraber savaşa çağırabilirsiniz. Ejderhaları seviyorsanız, gerçek bir MMORPG özlemi içindeyseniz cuma günü 18:00 sizde yerinizi alın.​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Konunuzu google indexlemesi için tamamını kalın harflerle yazmayınız. Konunuzu düzenledim.

Benimde numaramı nerden bulmuşlarsa artık kapalı beta için mesaj atmışlar kayıt ve download link'i yollamışlardıda bakmadım güzel mi acaba oyun...

Benimde numaramı nerden bulmuşlarsa artık kapalı beta için mesaj atmışlar kayıt ve download link'i yollamışlardıda bakmadım güzel mi acaba oyun...
Telefona mesaj mı yollamışlar. Abi adamlar işi iyice aşmış. :D

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eray cidden bi garip hissettim ya durup dururken 3 yıl önce oynadığım sonra kapanan bi'r oyundan sms geldi...
Evet çoğu oyunun başına geliyor bu olay. Ne yazik ki oyuncu sayısı düşünce ne yazik ki kapanıyor.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri