Panel Dev Konu Dev MHMS Sistemi (17+) Tema ile birlikte

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MBayraktar

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Konu Sahibi Burak Selvi'dir.
Artık Hizmet Veremiyoruz!

Çünkü,

verdiğimiz hizmeti çekemeyen, bu işten rant sağlamak isteyen bazı kişiler,
sunucumuzda ki diğer sitelerden kaynaklanan bir açık nedeniyle veri tabanımıza erişmiş ve müşterilerimize geri dönülemez zararlar vermiştir.

Biz de bunları telafi etmek maksatlı özel yazılımımızı paylaşıp sektöre elveda edeceğiz ama arkamızda çok güzel bir de miras bırakmış olacağız.
Açık kaynak olduğu için rahatlıkla güvenip kullanabilirsiniz.

Not: konunun sabitlenmesi için rica ediyorum.
Geliştiricilere Not: Sistem çok kolay bir şekilde tema yapılır vaziyettedir. İçindeki yapılan temalara bakarak siz de bir tema ayarlayabilirsiniz.

Temalar
zrYgdB.jpg

285yG0.jpg

4b8DEQ.jpg

m15dQV.png

92ERMQ.jpg

4b8D7Q.jpg

RoBXmj.jpg

5M24Aj.png

pB9Rqm.jpg

rZRgBN.jpg

4b8L24.jpg

28527j.jpg

L1EpPG.jpg

1MrYPA.jpg

Go5vb2.jpg

E5pVQA.jpg

92EVvk.jpg

Kurulum Aşaması

Aşağıda bulunan indirme linklerinden gerekli dosyaları indirip masaüstüne çıkartınız.
daha sonra içinden "ayarlar.php" kendinize göre düzenleyiniz.
daha sonra "Kurulum/SQL" klasöründe bulunan "OKU.txt" yazan yerdeki metine göre sql ayarlarınızı yapın.
Admine giriş bilgileriniz: mhms_admin/giris.php (Kullanıcı adı : admin - Parola : 123456 ) olmaktadır. Kurulumdan sonra değiştirmeyi unutmayınız. Daha sonra gerekli ayarları yönetim panel üzerinden yapabilirsiniz.
Otomatik: ban açma / davet sistemi / turnuva sistemi gibi şeyleri "cronjob.php" dosyasını hostinginizin yönetim panelinden "Cron İşleri veya CronJobs" ayarından dosyayı 5 dakika da 1 kez kontrol etmeye ayarlayıp onuda çözmüş olursunuz.

KURULUM VİDEOSU

İndirme Linkleri

Dosya [DOSYAUPLOAD.COM] -
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya [MEDIAFIRE] -

Virüs Total -

UYARI : CSRF Sorunu

CSRF öncelikle ne işe yarar;
Kayıt ol, giriş yap veya her hangi bir formun F5 yaparak sürekli sorgu yapmasına engel olmak için konulmuştur.

Bazı hostinglerde bu engellemeyi koymak özellikle cloudflareli hostlarda kulalnılması csrf engellenmesinde problem yaşanabilir bu engeli kaldırmak için
ayarlar.php de bulunan

Kod:
 // CRSF TOKEN
$token_id     = md5(uniqid(mt_rand(), true));
$giris_token_id   = md5(uniqid(mt_rand(), true));
bölümünü şu şekilde değiştirin
Kod:
 // CRSF TOKEN
$token_id     = md5("RASTGELE_12345");
$giris_token_id   = md5("RASTGELEGRS_12345");
Yaptığınızda bir daha csrf hatası almazsınız

Not: Sistemi kendi isteğimle paylaşmaktayım. Her hangi bir telif hakkı, lisans içermemektedir.

Güncelleme ve Yenilikler

Ticket Detay Kasma Problemi için Çözüm
"mhms_admin/moduller/ticket_detay.php" dosyasını linkteki kodlar ile tümünü değiştirin.

Davet Sistemi Problemi
Öncelikle bu problem 2 adettir.
1. Davet edilen kişi kayıt olduktan sonra davet eden kişiye bu davet hakkının geçmemesi gibi bir problem.
2. Davet edilen kişi istenilen seviyeye geldiğinde davet edene hediyenin gelmemesi problemi.
1. ÇÖZÜM :
bulunan kodları panelin içinde bulunan "moduller/kaydol.php" ile tüm kodları değiştirilmesi sonucunda problem kalkacaktır.
2.ÇÖZÜM: Cronjob ayarlarını şu şekilde ayarlamalısınız
Ortak Ayarlar: "5 dakika'da 1 Kez"
Komut : "php -q /home/ftp kullanıcı adı/public_html/cronjob.php" şeklinde ayarlamalısınız.

Nesne Market & Oyuncu Detay & Hesap Detayı Stil Bozukluğı
Vereceğim dosyanın içinde ki dosyaları kendi dosyalarınız ile değiştik'den sonra problem ortadan kalkacaktır.
İçinde bulunan dosyaları "moduller" klasörüne aktarınız.
Dosyayı
İndirebilirsiniz

Arkalarında cidden çok iyi miras bıraktılar. Artık temalar bu panel üzerinde yapılıyor, çoğu server bu paneli kullanıyor. Bize düşen bu paneli daha da geliştirmek. :) Böyle bir paylaşımın sabit konu olmasından yanayım bu yüzden konuyu sabite aldım.

Arkalarında cidden çok iyi miras bıraktılar. Artık temalar bu panel üzerinde yapılıyor, çoğu server bu paneli kullanıyor. Bize düşen bu paneli daha da geliştirmek. :) Böyle bir paylaşımın sabit konu olmasından yanayım bu yüzden konuyu sabite aldım.
Katılıyorum çok iyi kodlaması var ve her açıdan server yönetimini ele almış bir tasarım.

4 yıl geçmiş aqma cevaplayacak biris varsa doman.com/mhms_admin/giris.php sayfası bu sayfa çalışmıyor hatası(HTTP ERROR 500) veriyor

Linkler ve resimler kırık olduğu için konu kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri