Counter-Strike 1.6 Sunucu Kurulumu (Ücretsiz)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Hypnogaja

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1. ADIM:

Server kurulumuna başlamadan önce 27015 numaralı port açmanız gerekiyor yoksa internet üzerinden siz hariç sunucunuza kimse bağlanamaz.Ayrıca LAN IP adresinizi sabitlemeyi unutmayın. İnsanların sunucunuza bağlanabilmeleri için IP adresinizi bilmeleri gerekiyor. Eğer IP adresinizi bilmiyorsanız Warez Paylasımı Yasak sitesinden IP adresinizi öğrenebilirsiniz. IP adresiniz sabit değilse her 24 saatte bir IP adresinizi otomatik değişecektir. Her defasında IP adresinizi öğrenmek için uğraşmak istemiyorsanız kendinize ücretsiz bir DNS adresi ayarlayabilirsiniz. Bunun için Warez Paylasımı Yasak sitesine girip hesap oluşturup ücretsiz bir şekilde kendinize DNS adresi ayarlayın.

2. ADIM:

Eğer port işini hallettiyseniz şimdi aşağıdaki dosyayı indirin.

Warez Paylasımı Yasak

Virüs Total:

Kod:
https://www.virustotal.com/tr/file/267d14613e15a70f62f419124ecd06bb8f9beac86033f3fd7ab299aaf0721748/analysis/1360977496/

Dosyanın Rar Şifresi:

Kod:
Hypnogaja

Kurulum parolası ise indirdiğiniz dosyanın içindeki kurulum notunda

Dosyanın içerisinde CS 1.6 sunucusu kurabilmeniz için gereken dosyalar var. Bir de sizlerin sunucu kurduktan sonra başka işlemler yapmanıza gerek kalmamanız için sizlere kendim bir paket hazırladım. Paket'in içinde gelişmiş server ayarları, (Reklam Yasak) Webmod (Panel), Pro ve Public eklentileri ve daha bir çok şey mevcuttur.

3. ADIM:

Şimdi sıra sunucu kurulumuna geldi. Aşağıdaki videodan sunucu kurulumunu izleyebilirsiniz. Videodaki adımları tek tek doğru bir şekilde uygulamaya çalışın.

Sunucunuz şimdiden hayırlı olsun :)

Not:Videodaki rar şifresi ve kurulum parolası değiştirildi ona göre yapınız alıntıdır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Vaay bi kurmaya çalışsam iyi olur aslında güzel paylaşım :)

Evet bence paralı almadan önce denemek isteyenlere yararlı olur :)

Biz Kurmuştuk Çok Zevkli Bence Güzel Paylasım :)

Sayın forum kullanıcı konunuz tekrar incelemeye alındı konunuz aktif olmuştur.

Önceki olan tartışma mesajları silindi. + bu konuda varez.
Konu aktif oldumu linkler eklenmediği için tekrar kapatılmıştır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri