Cengin Han 2 Meslek Sistemi

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Cengiz Han 2 Meslek Sistemi

Cengiz Han 2 dünyasında meslekler çok büyük rol oynamaktadır. Meslekler sayesinde silahlar, iksirler ve yetenekler üretebilirsiniz. Meslekler, Başkent'inizde geliştirilebilir.

Meslekler, toplama ve üretim yetenekleri olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Her sınıf aynı anda üç toplama yeteneği ve üç üretim yeteneği öğrenir.

Üretici meslekler;

Türk Demirciliği, Pers Üreticiliği, Moğol Binek Eğitimi, Çin Simyagerliği, Roma Zırh Üreticiliği, Hint Cevher Üreticiliğ, Akdeniz Üreticiliği, Kudüs Şeytani Zırh Üreticiliğidir.

Toplayıcı meslekler ise;
Bitki Toplama, Tuzak Kurma ve Cevher Toplamadır.

Üretim Yetenekleri

Eşyaların nasıl yapılacağını öğrenmek için Üretim Yetenekleri Formülü gerekir.

Eşya üretmek için ve hangi malzemelerin gerektiğini öğrenmek için meslek arayüzünü açın. Üretilen malzemeler zindelik tüketir. Zindelik düşük olduğunda, dinlenip geri kazanılması gerekmektedir. Zindelik: Eşya üretme sırasında karakterin harcadığı güce zindelik denir. Zindelik seviyesi yüksek olan karakter ard arda daha çok eşya üretebilmektedir. Zindelik oyun içinde ya da çevrimdışı geçen sürede yükselir. Pazar’da (J) bulunan zindelik hapı ile yükseltilebilir.

Üretim Yeteneklerini Unutma

En az üç tür Üretim öğrendiyseniz, ancak yeni bir yetenek öğrenmek istiyorsanız, mevcut yeteneğinizi ustada unutabilir ve yeni üretim yetenekleri öğrenebilirsiniz.

Yetenekleri bırakmadan önce lütfen iyi düşünün. Bir yeteneği unuttuktan sonra, geri dönüşü olmaz. Malzeme Formülü ve ünvanı kaybolacaktır. Yeteneği yeniden almak için seviye 1'den öğrenmeniz gerekir.

Toplama Yetenekleri:

Malzeme bölgelerinde malzeme toplayarak meslek becerilerinizi geliştirin.

Tuzak Kurma Açıklamaları:

Tuzak Kurma öğrendikten sonra, hikâye haritasında malzeme olarak kullanmak için değişik hayvanlar yakalayabilirsiniz.

Cevher Toplama Açıklamaları:

Cevher Toplama öğrendikten sonra, hikâye haritasında değişik malzemeler toplayabilirsiniz.

Toplama Açıklamaları:

Toplama öğrendikten sonra, hikâye haritasında değişik malzemeler toplayabilirsiniz.

Geri