Bu Yaşta Bile İçiyorlar

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

karabasan61

Emekli Üye
Emekli Üye
393629_298356916882025_162602967124088_948903_1974639345_n.jpg

Kadınlar bağımlı olmuş ölene kadar içerler :D

ama ayıp deilmi kardeşim koydun buraya bu resmi ama insanların özeli deilmi komiklikte olsa bence ayıp evlatları torunları görse.. bence yapmamalıydın... yine de çok tatlı teyzeler:D

ama ayıp deilmi kardeşim koydun buraya bu resmi ama insanların özeli deilmi komiklikte olsa bence ayıp evlatları torunları görse.. bence yapmamalıydın... yine de çok tatlı teyzeler:D
Haramcılar çok güzel yakıştı buraya

admin kardeş haram konusu kişiye göre değişir hem haramla alakalı bişi yazmadım ben insanların özel hayatı olmasıyla ilgili konuştum

sıkıntıyla alakası yok hala anlatamadım galiba bu özel hayat diorum.. haramla ya da içip içmemeyle ilgisi yok benim anlattığımın. bu özel hayat diorum akrabası var evladı var diorum:mad:

sıkıntıyla alakası yok hala anlatamadım galiba bu özel hayat diorum.. haramla ya da içip içmemeyle ilgisi yok benim anlattığımın. bu özel hayat diorum akrabası var evladı var diorum:mad:
Tamam tamam bu konu çok uzadı kavgayı bitirelim.

peki bitirelim zaten kavga deildi tartışmaydı neyse herşey kişiye göre değişir başka bi dieceğim yok:D

Arkadaşlar bu konuyu çok seviyordum resim linki kırılmış internetten çok aradım ama resimi sildim üzülerek söylüyorumki konuyu kitlemek zorundayım.
İyi forumlar

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri