İlgi Eksikliği: Beta sonrası reset oylaması!

reset olsun mu ?

• Toplam katılım
    21
  • Anket kapatıldı .
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
@cmks eğer sıfırlanma isteği fazla çıkarsa bu zamana kadar oynayan oyunculara tam sürümde ne hediye edelim? Tartışmaya bunları da eklerseniz iyi olur. Yönetim olarak ep kuponu vermeyi düşünüyoruz..

benim de +11bin oyun sürem var ve resetlenmesi doğru olan hem oyuncular için hem yönetim için doğru olan bu şuan serverda olan kişilerde kimse olmadığı için aynı fikirlere destek çıkacak zaten oyuna bu haliyle +5000 dakikasını ayıran playerlar benim gözümde emek vermiştir ve yönetimin uygun bulduğu belirli miktarda ep hediye edilebilir tabi ki tek bir hesaba olmak kaydı ile

+ oylamayı trollemeyin aynı ipden hesap farklı hesap açıp hayır demek biraz komik oluyor ve yöneticiler bunu görebiliyor

Yeniden başlamak emek verenler için şevk kırıcı olur.
Beta sonrası gelenlere yarım etmekde bizlerin önceden burada bulunanların görevidir bence.

abi cidden bencilce yorumlar :) bu serverın ayakta durması için player lazım hem yönetim için hem biz playerlar için sonuçta bir gideri var demi buranın ? serverda user olmadıktan sonra 99 olsan ne fayda kendi kendinize mi oynayacaksınız 86 oldum user yok bir anlamı yok

Bir kaç kişiyi yakaladım oyları silincek boşuna kimse harici hesapla oy kullanmasın veya ip degişikliği yapmasın her türlü takip ediyoruz..

Sıfırlanmamasını istemek bencilce değil sadece fikir.
Sıfırlanmasınında sıfırlanmamasınında mantıklı yönleri var sonuç olarak dostum.
Oylar ve fikirler ne olursa olsun yöneticilerinde burda oy hakkı olmalı bence. :)
Sonuçta sadece bizlerin oyuncuların değil sizlerinde emeği var.

Sıfırlanmamasını istemek bencilce değil sadece fikir.
Sıfırlanmasınında sıfırlanmamasınında mantıklı yönleri var sonuç olarak dostum.
Oylar ve fikirler ne olursa olsun yöneticilerinde burda oy hakkı olmalı bence. :)
Sonuçta sadece bizlerin oyuncuların değil sizlerinde emeği var.
neden sıfırlanmasın peki sence örnekler verebilirsin.

Oylamada usulsüzlük yapıldığı için tüm oylamalar sıfırlanmıştır.

kendi kendine oynamayı düşünen benciller var malesef

:) istediğin kadar bencil diyebilirsin arkadaşım ben oyumu sıfırlanması için verdim sadece fikir sundum.
ortaya atılan fikre yorum yapabilirsin ama bana bencil demek senin haddine değil anlatabildim mi ?

eğer mantıklı bir açıklaman yok ve hayır diyorsan bu tamamen bencilce oluyor aksini idda etmek senin mantıklı sebeplerine bağlı yoksa mantıklı açıklaman bencilliktir bunun adı

:) kimin ne oy verdiğine bak ondan sonra bana bencil de olurmu.

mantıklı açıklaman yok yani oylamaya gelince farklı forum hesabı açıp oylama trollemekle olmuyor kim ne veriyor görünüyor merak etme :)

Mantıklı açıklama dediğin nedir o kadar emek vermişiz bundan mantıklı ne olabilir.
Sonuç ne olursa olsun ben oyumu sıfırlanması için verdim.
İnşallah sıfırlanır herkes için faydası var.
Sıfırlanırsa benim 1 aylık emeğim heba olucak orası ayrı yönetimde bunu karşılıksız bırakmıcağını söyledi buda herkes için yeterli bence.

arkadaşım bende sıfırlanmasını savunuyorum zaten

cmks / AraF sen şimdi burda tatlı tatlı konusuyosun ya hani :)) server sıfırlanıcak diye oyundan çıkarken bana ailevi değerleri içeren hakaret ettin ya hani ben onu screanshotladım paşam haberin olsun :))))

cmks / AraF sen şimdi burda tatlı tatlı konusuyosun ya hani :)) server sıfırlanıcak diye oyundan çıkarken bana ailevi değerleri içeren hakaret ettin ya hani ben onu screanshotladım paşam haberin olsun :))))
kendi ettiklerini de alsaydın gerçi forumda da aynı haltsın ;)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri