Benm Oyun Hikayem Oyuna başladım

arifkaygısız

Üye
Üye
45 lwl De Çarım Soyuldu Sinirlendim Bırakmadım Ban Yedi Bu Elde 52 kastım ban yedi zihinsel buda soyulduı sonra direk ban yedi 54 kastım çalındı 72 lwl aldım çalındı 76 aldım ban yedi Şimdide 26 lwl mehmetçikte oynuyom :(

Ben Direk Bırakırım Benim 12 Lvl Çalındı Diye Oyunu 1 Yıl Oynamadım Diğeride 24 lvl Oyunu Bıraktım

Kurallara uyarsanız banlanmazsınız ama benide o kadar oyunda sinirlendiriyolarki küfür etmemek elde değil etsekte ban yiyoruz bende şuan mehmetçikteyim 53 lvlim :)

Alestanin hırsızı olarak isim takmıslardı bana 2 sene önce 79 level DJRAPCAN fake nickle çar soymuslar bn ban yedım :)
Sonra 76 lwl kastm soyuldu 1 hafta sonra küfürden ban yedim :) 1 haftalık ban cezası acıldı çarı toparlayamadım sattım :) ( aXeq )
67 level kastım soyuldu toparlayamadm çarı bıraktm :) ( WarriorTuran )
65 level kastım sura MyDonSe Suana Kadar Çar Soyulmadı cok süper itemler dizmistim 5 ay önce 99 level turk34 nickli çar kesememşti potlu ws'de bnde onu kesememştm tabi :) Oyun iyice sıktı oynaysm kaçtı çarı bıraktım öyle :) duruyor :) zamanında 5 T eden +9 Hortlak 5 efsun +4 karakter taşlı simdi 500m falan ediyor :)
Birdaha da oyuna girmem eski tadı yk oyunda :)

Turan kardeşim geçmiş olsun güzel itemlerde dizmişsin yani senin lvlinde olsam senin gibi itemler olsa oyunu bırakmazdım :)

Turan kardeşim geçmiş olsun güzel itemlerde dizmişsin yani senin lvlinde olsam senin gibi itemler olsa oyunu bırakmazdım :)

Seninde arkadaşların item için sni satsın snde bırakırsın :) Oyunda tanınmıs hale geldim en son çarımda 65 lwlde kolay kolay kesen olmuyor 3-1 4-1 falan 1-1'de sayılı kisiler kesiyor onlarda +80 level full P olanlar :) neyse tanınmıs hale geldm en iyi loncadaym oyuna basladıgım arkadasım 1 item için bni sattı güvendgim kmse kalmadı bıraktm oyunu tadıda kalmadı esksi gibi ne yapaym öle oyunu :D

Seninde arkadaşların item için sni satsın snde bırakırsın :) Oyunda tanınmıs hale geldim en son çarımda 65 lwlde kolay kolay kesen olmuyor 3-1 4-1 falan 1-1'de sayılı kisiler kesiyor onlarda +80 level full P olanlar :) neyse tanınmıs hale geldm en iyi loncadaym oyuna basladıgım arkadasım 1 item için bni sattı güvendgim kmse kalmadı bıraktm oyunu tadıda kalmadı esksi gibi ne yapaym öle oyunu :D

Evet yha oyunda sahtekarlık yapanlar çok fazla.

Geri