Atatürk Diyor ki : ...

Cool

Üye
Üye
Atatürk Diyor ki : ...

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün sözlerini bu konu altından paylaşabilirsiniz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Biz Türkler,bütün tarihimiz boyunca,hürriyet ve istiklale sembol olmuş bir milletiz. Mustafa Kemal Atatürk

Basın milletin müşterek sesidir. Başlıbaşına bir kuvvet, bir okul, bir öncüdür. Mustafa Kemal Atatürk

Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler, başka milletlere yem olurlar. Mustafa Kemal Atatürk

Beni görmek demek behemahal yüzümü görmek değildir.Benim fikirlerimi, benim duyğularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir..

Konu gayet güzel. Atatürk'ün sözlerini paylaşırken lütfen doğru bir kaynaktan aldığınıza özen gösterin. Şuan gündem de Atatürk'ü karalamak için onun ağzından sözler paylaşılıyor. Bu konu altında paylaşılan sözleri bizzat kendim denetleyeceğim. Uygunsuz olanları sileceğim.

Uyarıyı yaptıktan sonra'da benim en sevdiğim 2 tane sözü paylaşacağım.

Bugün hepimize düşen ortak görev; ulusal değerlere, bilince, Cumhuriyet'e sahip çıkmak, Çanakkale'yi, Kurtuluş Savaşı'nı kazanan ruhu korumak ve bu bilinci gelecek kuşaklara aktarmaktır. Türk Ulusu dili, kültürü, tarihi ve saygın kimliğiyle aydınlık yarınlara el ele güçlü biçimde yürüyecektir.

Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Payide kalacaktır.

Geri