Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
1
american-truck-simulator-1.jpg

SCS Software’in yeni tır simülasyonuna ait, oyun içi görüntüler yayınlandı. Manzaralar inanılmaz!

SCS Software,
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
ile oyun pazarında büyük bir ilgi toplamayı başardı. Gerek grafik arayüzü, gerek tırları ile ETS2 Türk oyuncu kitlesinin de oldukça beğendiği bir yapım haline geldi.

Firma ETS2 ve çıkacak yeni ek paketleri ile uğraşırken bir yandan da American Truck Simulator üzerinde uğraşıyor. Yeni oyun adından da anlaşılacağı gibi ABD’de geçecek. SCS Software, oyunun ne zaman çıkacağı konusunda bir fikre sahip değil. Çünkü ETS2′de yaşadıkları lisans sorunları ve oyun içi hatalardan tecrübe edinmişler. Bu yüzden hazırolduğunda duyuracaklarının sözünü verdiler.

İlk açıklamalara göre ATS içerisinde 100′den fazla şehir bulunacak. Yeni tırlar, firmanın geliştirdiği yeni
ile yolların tozunu kaldıracak. Oyun içine ait ilk görsellerin de ortaya çıkmasıyla beraber, simülasyon meraklıları heyecanlanmaya başladı bile.

oldukça başarılı. Amerikan yollarını yansıtacak yeni modellemeler, yeni binalar ve yeni hava durumu ATS ile birlikte oyunculara sunulacak. SCS Software’in açıklamasına göre oyuncular ETS2 ve ATS oyunlarını, şu an halen Alpha sürecinde olan World of Trucksplatformu üzerinde birleştirebilecek.

Şimdilik yeni haberler gelene kadar sizleri, American Truck Simulator’ün şahane manzara görüntüleriyle başbaşa bırakalım:

american-truck-simulator-2.jpg
american-truck-simulator-3.jpg
american-truck-simulator-4.jpg
american-truck-simulator-5.jpg
american-truck-simulator-6.jpg
american-truck-simulator-7.jpg
american-truck-simulator-8.jpg

Ben Euro truck simulator 2 yi oynamıştım. Görsellere bakılırsa grafik olarak çok iyi. Özellikle ışık efekti gerçeği aratmıyor. :) Paylaşım için teşekkürler.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Ben Euro truck simülator 2'yi oynamıştım.Görsellere bakılırsa grafik olarak çok iyi. Özellikle ışık efekti gerçeği aratmıyor :) Paylaşım için teşekkürler.

Bende zamanında baya oynamışlığım var 1. versiyonu olsun 2. versiyonu olsun. Hatta arkadaşlarımla bir araya gelip sırayla saatlerce oynadığımız oluyordu. :)

Evet aynen sabırlı olmak gerekiyor. Eskiden vaktim boldu. Şimdi ise yok. Bazen uzun yolda saatlerce sürüyordu.

Geri